شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020
انباشت یک هزار تن میوه در سردخانه ‌های استان تهران
 
سردخانه میوه
 
مدیرکل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی از انباشت یک هزار تن محصولات اعم از سیب و پرتقال در سردخانه‌های استان تهران خبر داد.
 
به گزارش کاج پرس به نقل از پات، رامین گیلانشاهی مدیرکل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی از انباشت یک هزار تن محصولات اعم از سیب و پرتقال در سردخانه‌های استان تهران خبر داد و گفت: برای عرضه سیب و پرتقال شب عید ۱۵۰ نقطه در استان تهران و شهرستان‌های آن توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی در نظر گرفته‌شده است.
 
وی ادامه داد: محدودیتی نیز برای  شارژ مجدد محصولات در حال عرضه (سیب و پرتقال) وجود ندارد و در صورت خالی شدن سردخانه‌های تهران مجدداً این محصولات از استان‌های تولیدکننده آن وارد این سردخانه‌ها خواهد شد.
 
به گفته مدیرکل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی؛ میوه شب عید با همکاری تمام دستگاه‌های وزارت جهاد کشاورزی و بسیج مستضعفین در مناطق مختلف تهران و شهرستان‌های آن به‌صورت پراکنده عرضه می شود.
 
وی با اشاره به عرضه مرغ منجمد و تخم‌مرغ توسط معاون پشتیبانی امور دام در غرفه‌های مختلف در سطح شهر، گفت: سعی شده تا در کنار غرفه‌های پشتیبانی امور دام، سازمان تعاون روستایی نیز غرفه‌هایی را برای عرضه میوه داشته باشد.
 


شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

کد خبری: 607

 

---------------------------------

کاج پرس ؛ برای اطلاع روزانه از اخبار و سیاستهای بخش کشاورزی به ما بپیوندید  جهت عضویت کلیک نمایید: 

 

اینستاگرامتل

 

 

 

 

  

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت