شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی: خرید تضمینی پیاز و توزیع رایگان توسط سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان

 

 

 

اخبار کشاورزی - کاج پرس - 14/ 01/ 1400

خرید تضمینی پیاز - توزیع رایگان پیاز

 

به دنبال خرید تضمینی محصول پیاز در اواخر اسفندماه؛ سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان توزیع رایگان پیاز را در میان نهادهای حمایتی سراسر کشور آغاز کرد.

 

کاج پرس: رئیس سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان از آمادگی این سازمان برای انعقاد تفاهم نامه با نهادهای حمایتی سراسر کشور در زمینه تحویل پیاز رایگان به این مجموعه ها خبرداد.

 

 

به گزارش کاج پرس به نقل از پات، فاطمه میرساردو اظهار داشت: نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی سراسر کشور می توانند با انعقاد تفاهم نامه با سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان‌ پیاز رایگان دریافت کنند.

 

وی ادامه داد: همچنین سازمان تعاون روستایی آمادگی حمایت برای حمل بار رایگان این محصول را تا استان متقاضی دارد.

 

 

میرساردو، رئیس سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان تصریح کرد:۴۵۰ تن پیاز رایگان تحویل کمیته امداد و بهزیستی استان کرمان شد.

 

وی افزود: این میزان پیاز به استناد مفاد دستورالعمل و موافقت کارگروه طرح در استان کرمان با انعقاد تفاهم نامه تحویل داده شده است.

 

 

میرساردو از خرید تضمینی بیش از پنج هزار تن محصول پیاز توسط سازمانتعاون روستایی جنوب کرماندر این منطقه خبر داد و گفت:خرید تضمینی پیاز از تاریخ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۹ آغاز و هم اکنون نیز ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه خرید تضمینی در راستای تنظیم بازار صورت می گیرد، اظهار داشت: سازمان تعاون روستایی پیازهای خریداری شده را از طریق تفاهم نامه به نهادهای حمایتی رایگان ارایه می دهد تا در اختیار نیازمندان قرار گیرند.

 

تعاون روستایی جنوب کرمان، یک سوم پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد.

 

 

کاج پرس: گفتنی است طی زمستان گذشته اخبار و ویدئوهایی در فضای مجازی منتشر شده بود که در آنها پیازکاران استان هایی مانند کرمان، فارس و اصفهان از عدم خرید یا قیمت پایین خرید محصولشان توسط واسطه ها گله مند بودند، که این اقدام سازمان تعاون روستایی بیانگر نقش حمایتی و مشوق این مجموعه توانمند از کشاورزی و کشاورزان کشور و کوتاه کنندۀ دست واسطه ها و دلالان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت