شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی: تشکیل قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ حاصل سوء مدیریت در گذشته است

 

 

 

اخبار کشاورزی - کاج پرس 16/ 01/ 1400

کمیسیون کشاورزی مجلس - قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ

 

 

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: تشکیل قرارگاه برای ساماندهی گوشت مرغ حاصل سو‌ء مدیریت در دوره‌های گذشته است.

 

 

به گزارش کاج پرس، سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌ و گو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تامین کالاهای اساسی و گوشت مرغ در ماه مبارک رمضان، گفت: کمیسیون کشاورزی روز گذشته ( یکشنبه ۱۵ فروردین‌ماه) با حضور مسئولان ذی‌ربط در وزارتخانه‌ های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت نشستی را در خصوص تامین گوشت مرغ و کالاهای اساسی در ماه رمضان نشستی را تشکیل داد.

 

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با بیان اینکه بعد از واگذاری مدیریت و مسئولیت قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ در بازار به وزارت جهاد کشاوری بازار این محصول در تهران و سایر شهرها آرامش خوبی کسب کرده است، تصریح کرد: انتظار شرایط مطلوب ‌تری از بازار گوشت مرغ داریم و قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ در راستای حذف صف برای خرید این محصول تشکیل شده است.

 

ساداتی‌نژاد با تاکید بر اینکه تشکیل قرارگاه برای ساماندهی گوشت مرغ حاصل سو‌ء مدیریت در دوره‌های گذشته است، عنوان کرد: تامین گوشت مرغ نباید نیازمند تشکیل قرارگاه ساماندهی بازار باشد اما رئیس جمهور پس از اصرار مجلس برای بازگردانی اختیارات بازرگانی محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی تن به تشکیل قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ داد.

 

وی با اشاره به اینکه مقرر شده است نظارت میدانی مستمری بر بازار گوشت مرغ تا پایان ماه مبارک رمضان وجود داشته باشد، ادامه داد، افزود: مرغ منجمد به منظور تنظیم و تامین نیاز بازار توسط شرکت پشتیبانی امور دام توزیع می‌شود.

 

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کمیته دامپروری برنامه دولت برای تامین و توزیع نهاده‌ های دامی در سال جاری را بررسی می‌کند، عنوان کرد: تیمی از کمیسیون کشاورزی برای بررسی شرایط واردات نهاده ‌های دامی به گمرکات کشور اعزام می‌شود و همچنین مقرر شد فرماندهی واحدی در خصوص بازار نهاده‌ های دامی وجود داشته باشد تا بتوانیم به صورت جدی بر آن نظارت داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت