شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی: کارگران، مستحکم‌ ترین پایه‌ های تولید هستند

 

 

اخبار کشاورزی - کاج پرس

پگاه - روز کارگر - 12/ 02/ 1400

کاج پرس مدیرعامل صنایع شیر ایران (پگاه) در گرامیداشت روز کارگر: کارگران، مستحکم‌ترین پایه‌های تولید و ستون فقرات شرکت‌ها، هستند.

 

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، عبدالله قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران در مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر که صبح امروز در پگاه تهران برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب افزود: در سال تولید، مانع زدایی‌ها، پشتیبانی‌ها، از همکاران سختکوش شرکت ‌های تابعه صنایع شیر ایران، از صمیم قلب و در کمال تواضع، تجلیل می‌کنم.

 

او با اشاره به دستاوردهای کسب شده در حوزه توسعه صادرات و ورود محصولات جدید به بازار، افزود: این مهم جز به همت و تلاش تمامی نیروها فارغ از رده و رتبه شغلی، میسر نمی‌شد.

 

مدیرعامل صنایع شیر ایران ابراز امیدواری کرد: با همت مضاعف کارگران و تلاش مسئولان شاهد افزایش بهره وری پگاه در عرصه‌های مختلف ملی و بین المللی، باشیم.

 

 

سید جعفر میر مدیرعامل پگاه تهران نیز به سرمایه گذاری و بهره برداری از پروژه‌های شرکت با ارزش بیش از پانصد میلیارد ریال اشاره و تصریح کرد: با راه اندازی خطوط تولیدی، اثرات مثبت آن را در سال جدید و سال ‌های آتی ملموس می‌شود.

 

در این مراسم که معاونین مدیرعامل صنایع شیر ایران و مدیر بازار گستر پگاه منطقه ۵ نیز حضور داشتند، از ۱۴ کارگر نمونه شرکت پگاه تهران تقدیر و تندیس زرین به ایشان، اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت