شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی

اولین مشتری خرید شرکت خدمات حمایتی اعلام آمادگی کرد + سند

 

 

 

اخبار کشاورزی - کاج پرس - واگذاری شرکت خدمات حمایتی

انجمن واردکنندگان سم و کود ایران - 14/ 02/ 1400

 

 

فقط 15 روز از مصوبه هیات وزیران در مورد ضرورت واگذاری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به بخش خصوصی نگذشته است که انجمن واردکنندگان سم و کود ایران با تحلیل وضعیت نامطلوب و ناتوانی این شرکت در ارائه خدمات به کشاورزان و بیلان ناموفق و ناکارآمد آن، طی نامه ای به وزیر جهادکشاورزی و براساس این مصوبه خواستار واگذاری وظایف شرکت خدمات حمایتی به این انجمن شده است تا زیر نقش حاکمیتی وضعیت بهتری برای کشاورزان کشور ایجاد کند.

 

این انجمن متقاضی و آماده خریداری این شرکت معظم، تلویحا و در توصیف عدم موفقیت شرکت خدمات حمایتی به دارایی های گسترده این شرکت شامل املاک متعدد در سراسر کشور اشاره کرده است و در متن نامه خود آورده است که عدم موفقیت شرکت خدمات حمایتی در شرایطی که از پشتوانه حمایت بانکی نیز برخوردار است و ....

 

 

اصل نامه انجمن واردکنندگان کود و سم ایران:

 

 

 

انجمن واردکنندگان سم و کود ایران هنوز اعلام نکرده است که با چه قیمتی حاضر است این شرکت دارای شبکه های گسترده و وسیع در اقصی نقاط کشور را خریداری کند.

 

 

طبعا شرکت خدمات حمایتی ساختاری بسیار ارزشمند دارد، ولی به نظر می رسد به لحاظ مدیریت ضعیف و ناکارآمد؛ متاسفانه نتوانسته است نقش تاریخی، شرح وظایف و اساسنامه بسیار خوب خود را، به خوبی ایفا نماید.

 

 

کشاورزی آیندۀ جهان (کاج پرس)

14/ 02/ 1400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت