شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020
نمایشگاه کشاورزی پاریس«SIA»
«SIA» برگزار می شود، همین امسال، پُر و پیمان تر و اما مجازی
نوآوری در برگزاری نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس - ورسای
امسال خودمان برای شرکت در نمایشگاه کشاورزی پاریس برنامه ریز ی کنیم
«SIA» برگزار می شود، همین امسال، پُر و پیمان تر و اما مجازی
دوشنبه 23 فروردین                    18:29
کاج پرس:
در گزارش های پیشین به نمایشگاه کشاورزی و دامپروری فرانسه (SIA) که هر ساله در پاریس- ورسای برگزار می‌شود اشاره کردیم که به دلیل کرونا ویروس امسال 2021 برگزار نمی شود. اما در ادامه به نکتۀ مهمی برخورد کردیم که مجریان برگزاری این نمایشگاه دست از کار نکشیده و سعی کرده‌اند حداقل در فرانسه فعالیت جایگزینی در این زمینه داشته باشند، در نتیجه هرچند شاهد بودیم نمایشگاه کشاورزی برنامه ریزی شده از 27 فوریه تا 7 مارس تعطیل شد، اما مزارع، چه در بخش کشاورزی و چه دامپروری هم چنان از شهروندان و همکاران خود استقبال می‌کنند و درِ این مزارع به روی همه باز است! 
در این باره بیشتر بخوانید:
از زمان شروع بحران کووید 19، کشاورزان برای اطمینان بخشی به هموطنان از تولید کافی و تأمین امنیت غذایی، به نیاز شهروندان پاسخ داده اند. با تقاضای روزافزون مصرف کنندگان برای ردیابی ، کیفیت غذا و مصرف محلی، بسیاری از ابتکارات و اقدامات انجام شده توسط مراکز کشاورزی در سراسر فرانسه به وجود آمده: مزرعه های کشاورزی و فروشگاه های مستقیم از تولید کننده ورود و مراجعه شهروندن به مزرعه را خوشآمد می گویند.
مراکز کشاورزی با مشارکت وزارت کشاورزی و به واسطه سیستم عامل های فروش آنلاین محلی در سطح ملی ، یک شبکه اینترنتی در ژانویه 2021 ایجاد کردند که هدف آن شناسایی همه مراکز فروش مستقیم است.
در حالی که نمایشگاه بین المللی كشاورزی پاریس (SIA) به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی لغو شد، اما این فرصت برای شهروندان ایجاد شده که بتوانند برای خرید محصولات محلی به مزارع مراجعه و همچنین در با کشاورزان و دامپروران و دیگر تولیدكنندگان محصولات کشاورزی بحث و گفتگو كنند. یک کمپین ارتباطی نیز توسط مراکز کشاورزی در شبکه های اجتماعی راه اندازی شده که هفته ویژه مربوط به برگزاری نمایشگاه کشاورزی پاریس را به صورت مجازی پشتیبانی می کند. 
بنابراین، امسال شما نیز می توانید با هشتگ گذاری و راه اندازی یک وب سایت، برای خود یک سالن ویژه تدارک ببیند و در بهار 2021 در دنیای کشاورزی گردهم آیید تا اختراع، نوآوری، تجارب تولیدی و مشکلاتتان پیرامون دامپروری و کشت و کار را به اشتراک بگذارید. در فرانسه، به مدت یک هفته از 13 تا 24 می 2021  به این موضوع اختصاص داده شده است.

تهیه و ترجمه: فریبا مسعودی

خبرنگار مقیم فرانسه - پاریس  

فریبا مسعودی  خبرنگار مقیم پاریس-«SIA» برگزار می شود، همین امسال، پُر و پیمان تر و اما مجازی

با کلیک روی تصاویر زیر، به شبکه های اجتماعی کاج پرس بپیوندید:

 
 
 
 
 

 

 

  

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت