پنجشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۸

ترانزیت 18 هزار راس گوسفند نر زنده ترکیه از مسیر ایران به قطر

 

gusfand

 

جاده های ایران زیر چرخ کامیونهای مملو ازگوسفند زنده ترکیه برای صدوربه قطر براساس پروتکل بهداشتی میان سازمانهای دامپزشکی ایران و ترکیه

 

از ابتدای خرداد ماه سال جاری تا 15 تیرماه 98 خورشیدی به تعداد 18 هزار و 484 راس دام سبک زنده ( گوسفند نر) از طریق کامیون به مقصد کشور قطر حمل شده است. این دام‌ها بر اساس پروتکل یادشده از مسیر کشور جمهوری اسلامی ایران و با رعایت مقررات بازرگانی و بهداشتی در خصوص ترانزیت دام زنده به کشور قطر از مبادی ورودی گمرک بازرگان و خروجی بوشهر انجام گرفته است. "

 

پینوشت پایگاه اخبار سبز ایران:

براساس ویدئوی گرفته شده توسط یک راکب موتورسیکلت و انتشار آن در فضای مجازی ، به این شایعه دامن زده شد که این محموله ها متعلق به گله های پرورش یافته در ایران است و به رغم کمبود گوشت قرمز به کشورهای عربی صادر می شود ؛ در پی این شایعه یک مقام مطلع در وزارت جهاد کشاورزی محتوی و مضمون خبر این ویدئو را برای اخبار سبز ایران ارسال کرده و آنرا تکذیب کرد .

گفتنی است بعضی از کانالهای گمنام و بی شناسنامه بدون استناد به منبع و ماخذ، اخباری را در سطوح مختلف بین افکار عمومی انتشار می دهند که موجب بی اعتمادی هر چه بیشتر مردم نسبت به اقدامات دولت می شود.

همچنین روابط عمومی سازمان دامپزشکی نیز محتوای این ویدئو را رسما" تکذیب کرده است.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت