چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

لزوم تلاش برای کاهش قیمت‌ لبنیات

 

laban

نشست سراسری مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران با حضور وجدانی رییس هیأت مدیره هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری و حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) در تبریز برگزار شد.در ابتدای این نشست وجدانی با اشاره به اهمیت موضوع سلامت در صنایع غذایی، گفت: باید در بحث سلامت صنایع غذایی و توسعه ای، استراتژی ویژه برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان داشته باشیم.


رییس هیأت مدیره هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری توجه به موضوع توسعه این هلدینگ را با اهمیت خواند و ضمن توجه به تولیدات با کیفیت و قابل رقابت و سلامت محور، از تلاش‌های صورت گرفته در سال ۹۷ برای تحقق این خواسته، تقدیر کرد.
در ادامه این نشست، حسینی مدیر عاملشرکت صنایع شیر ایرانبا بیان اینکه عملکرد صنایع شیر ایران در سال ۹۷ بسیار مطلوب بوده، به کاهش سرانه مصرف شیر در کشور اشاره کرد و گفت: کاهش سرانه شیر به ۷۰ کیلوگرم در سال می تواند زنگ خطری در زمینه سلامت عمومی جامعه باشد و ما باید تا حد ممکن قیمت تمام شده محصولات را کمتر کنیم.

حسینی با اشاره به لزوم توسعه تولید و ارتقای کیفیت محصولات، برای حضور قدرتمند در بازارهای خارجی و توسعه صادرات، تصریح کرد: تمامی مدیران صنایع غذایی باید موضوع صادرات را مورد توجه جدی قرار دهند چون عدم توجه به بازارهای جهانی، شرکت‌ها را در سراشیبی سقوط قرار خواهد داد.
وی ضمن درخواست از مدیران مجموعه‌های مختلف مرتبط با صنایع غذایی برای توجه ویژه در تصمیمات در جهت محافظت از صنعت غذایی، تاکید کرد: باید با تصمیم گیری‌های درست در جهت توسعه زیرساخت‌ها حرکت کنیم تا این صنعت همچنان در راه ارتقا سلامت جامعه ایران گام بردارد و به عنوان سرمایه ای برای بازنشستگان و آیندگان حفظ شود.

مدیر‌عاملشرکت صنایع شیر ایران(پگاه)بهره‌گیری از ظرفیت‌های مغفول مانده در شرکت‌های تابعه، نوسازی دستگاه‌ها و توسعه محصولات جدید از مهم ترین سیاست‌های این شرکت خواند.
حسینی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۸ به عنوان سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب، این سیاست گذاری را در راستای منافع کارگران و صنایع مختلف، به ویژه صنایع شیر ایران دانست و ابراز امیدواری کرد که سازمان‌ها و نهادهای مختلف با توجه به این شعار، نسبت به حمایت جدی از صنایع اقدام کنند.

مدیرعاملشرکت صنایع شیر ایرانبا تاکید بر اینکه همه باید از توسعه صنعت حمایت کنند، گفت: این توسعه باید با برنامه ریزی متناسب هر شرکت تعریف شود و با همین رویکرد، توزیع ثروت در میان شرکت‌های تابعه نیز با توجه به زیر ساخت‌ها و با توجیه اقتصادی و شرایط هر منطقه انجام شده است.
حسینی ضمن تأکید بر توسعه برنامه‌های رفاهی، آموزشی و ورزشی برای پرسنل، ایجاد امنیت شغلی و پرداخت به موقع حقوق و مزایای نیروی انسانی شرکت را از مهم ترین برنامه‌های پیش روی صنایع شیر ایران اعلام کرد.
وی در پایان از میزبانی نشست سراسری مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران توسط مجموعه شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی قدردانی کرد.
بنا‌بر‌این گزارش، اعلام رتبه بندی و بررسی مسایل مربوط به شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران، از مهم ترین برنامه‌های نشست سراسری مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران بود

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت