پنجشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۸

فراخوان شرکت در چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های عشایر کشور

 

ashayer

"چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های روستائیان و عشایر" از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۸ با رویکرد "تبیین نقش روستائیان و عشایر در سال رونق تولید" در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، جامعه عشایری کشور ظرفیت‌های تولیدی، فرهنگی و آیینی خود را به نمایش خواهند گذاشت. نمایشگاه مذکور از جمله پربازدیدترین نمایشگاه‌های برگزار شده در سطح کشور است و در سال جاری با محوریت معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و با مشارکت سازمان امور عشایر ایران، اتحادیه‌های تعاونی عشایری استانی، صندوق توسعه بخش کشاورزی عشایر و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

محورهای این نمایشگاه شامل؛ زنجیره تولید گوشت قرمز، بومگردی عشایر، گیاهان دارویی، صنایع دستی، فرآورده‌های دامی و لبنی، صنایع تبدیلی و بسته‌بندی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، موسیقی سنتی و هنرهای آیینی، پوشاک سنتی و محلی، شرکت‌های مهندسی و خدماتی عشایر، کارخانجات و کارگاه‌های تولید نهاده‌های دامی، انرژی‌های پاک (عرضه کنندگان ادوات خورشیدی و...)، مجلات و نشریه‌های عشایری، تجهیزات آبرسانی و عمرانی و سایر فعالیت‌های صنعتی و صنفی و فرهنگی مرتبط با عشایر است.

علاقمندان و متقاضیان شرکت در این نمایشگاه در سراسر کشور، تا پایان روز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه ۹۸ فرصت دارند برای اطلاع از تعرفه‌‌ها و ثبت نام برای حضور در بخش عشایری نمایشگاه اقدام کنند. از کلیه متقاضیان شرکت در نمایشگاه تقاضا می‌شود با تکمیل فرم مربوطه (لینک دریافت فرم)، جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، درخواست خود را تا قبل از جانمایی غرفه‌ها به ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه نمایند.

همچنن لازم است متقاضیان همزمان با ارسال فرم درخواست، نسبت به ارائه مدارک لازم شامل؛ کپی کارت ملی مدیرعامل، پروانه بهره‌برداری، گواهی یا پروانه فعالیت صنعتی یا صنفی، ثبت آرم تجاری محصولات، تائیدیه تولید بر اساس یکی از استانداردهای ملی و یا معتبر بین‌المللی، بروشور یا کاتالوگ کالاها و خدماتی که در نمایشگاه ارائه خواهد شد، به ستاد برگزاری نمایشگاه برای بررسی‌های لازم، اقدام کنند.

درخواست شرکت‌هایی که دارای پروانه صنفی یا صنعتی نیستند، از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه بررسی و با توجه به قوانین و مقررات نمایشگاه در خصوص مشارکت آنان اعلام نظر خواهد شد.

شایان ذکر است؛ با توجه به گستردگی نمایشگاه و تنوع گروه‌های کالایی و کثرت متقاضیان شرکت در نمایشگاه و به منظور تسهیل و تسریع و رفاه حال مشارکت کنندگان، اولویت حضور و جانمایی غرفه‌ها و رزرو اولیه برای متقاضیان شرکت در داخل سالن (سالن ۱۲ و ۱۳)، با متقاضیانی است که درخواست ثبت نام خود را زودتر ارائه نمایند. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره تلفن زیر با ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل نمایند :

تلفن : ۸۸۹۴۳۸۵۳-۰۲۱ ۸۸۹۴۳۸۷۰-۰۲۱ ۰۲۱-۶۶۹۷۳۷۸۹ نمابر : ۸۸۹۴۳۶۰۹-۰۲۱

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدیا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت