پنجشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۸

اولویت های تسهیلاتی بانک کشاورزی ؛

کشت گلخانه ای ،گیاهان دارویی، مکانیزاسیون و پرورش ماهی دردریا ( قفس )

 

bannk

 

روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: در سال رونق تولید، بانک های کشور متعهد شده اند تا به اقتصاد کشور کمک بیشتری کنند.

 

خدارحمی در جلسه شورای برنامه ریزی توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری گفت: نظام بانکی در صدد است با حمایت از بنگاه های اقتصادی و بخش خصوصی دین خود را برای تحقق شعار سال ادا کند.

مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح اقدامات و برنامه های این بانک در استان چهارمحال و بختیاری، حجم منابع این استان را ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تومان، یک و نیم برابر حجم منابع برای رونق تولید در بخش کشاورزی این استان تسهیلات پرداخت شده است.

خدارحمی با بیان اینکه حمایت از طرح های ایجاد اشتغال در قالب بند «الف» تبصره۱۸ امسال نیز ادامه خواهد یافت ،اقدامات بانک کشاورزی در قالب بند «خ» و بند «ل» برای حمایت از فعالان بخش کشاورزی و رونق تولید در این بخش را تشریح کرد.

وی با اشاره به اولویت های پرداخت تسهیلات بانک کشاورزی در سال جاری گفت: امسال در کشت گلخانه ای به تمامی درخواست متقاضیان در بخش کشاورزی، به هر تعداد و به هر مبلغ جواب مثبت خواهیم داد.

خدارحمی خاطرنشان کرد:کشت گلخانه ای ،گیاهان دارویی، مکانیزاسیون و پرورش ماهی در دریا ( قفس ) جزو اولویت های بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات است.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت