پنجشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۸

منابع مالی بانک کشاورزی در مسیر رونق کشاورزی !

 

خدارحمی

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در سفر دو روزه خود به استان اردبیل، بعد از پایان جلسه شورای هماهنگی بانکها، در همایش روسای شعب بانک کشاورزی این استان حضور یافته و مورد استقبال قرار گرفت.

وی با حضور در جمع روسای شعب و کارکنان بانک کشاورزی استان اردبیل ضمن قدردانی از تلاش های آنان گفت: تنها بانکی هستیم که با رسالت کمک به ارتقای وضعیت روستائان و کشاورزان جایگاه ارزشمندی را در بین مردم کسب کرده ایم.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود: در راستای انجام وظایف اصلی، باید از مسیر خود خارج نشویم و تمام تلاش خود را بکار ببندیم تا برای تامین منابع مالی بخش کشاورزی شرایط مناسبی مهیا کنیم.

رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی بیان داشت: تلاش می کنیم تا بیشترین منابع مالی بانک در مسیر رونق کشاورزی هزینه شود. لذا برای پرداخت تسهیلات خارج از بخش، بایدضمن در نظر گرفتن اهداف اصلی بانک که همانا حمایت از بخش کشاورزی است، بتوانیم از طریق مشتری مزیت های منابعی و درآمدی ایجاد کنیم.

وی گفت: هویت و اصالت بانک کشاورزی با سایر بانکها فرق می کند، چراکه روح کار در این بانک خدمت به قشر زحمتکشی است که در پایداری نظام اقتصادی کشور سهم مهمی دارند.

خدارحمی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: سبد خدمات بانک کشاورزی بسیار غنی است که بایستی بدنبال شناسایی این سبدها باشیم تا ارزش تلاشمان و خدماتمان بیش از بیش متبلور شود.

وی گفت: سیاست های اتخاذ شده در بانک کشاورزی در راستای توانمندسازی بانک است تا در این خصوص بتوانیم بنحو احسن رضایت جامعه کشاورزی را که همانا جزو اهداف عالیه بانک است جلب کنیم.

خدارحمی با اعلام این موضوع که بهبود ترکیب منابع و افزایش منابع ارزان از اهداف اصلی ما در سالجاری است، بیان داشت: در کنار سایر وظایف خود، وصول مطالبات را جدی بگیرید، چراکه ادامه حیات بانک وابسته به این موضوع است.

وی ادامه داد: مدارا کردن با مشتری بدهکار به این معنا نیست که کاری از پیش نبریم و یک زمان ببینم که مطالبات بصورت سرسام آور بالا رفته است.

مدیرعامل بانک کشاورزی افرود: در پافشاری برای وصول مطالبات جدیت خودرا بکار ببندید و در این خصوص از هیچکس هراسی نداشته باشید.

وی به کارکنان بانک کشاورزی توصیه کرد تا در بهداشت اعتباری، دریافت تضامین با ارزش در مقابل پرداخت تسهیلات، منطقی کردن هزینه ها و کنترل آن به شکل معقول، افزایش درآمد بانک نهایت تلاش خود را بکار ببندند.

خدارحمی در پایان گفت: خوشحالم که در جلسات و دیدارهایی که با مدیران استانی، علی الخصوص استاندار اردبیل داشتم، از بانک کشاورزی رضایت خوبی داشتند و این یعنی تلاش تک تک شما عزیزان به ثمر نشسته است که جا دارد از همه شما اعضای خانواده بانک کشاورزی قدردانی نمایم.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت