سه شنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۸

آنها ارباب رجوع را تیغ می‌زنند؟!

 

hoojati

محمود حجتی در هفتمین گردهمایی سراسری کشت محصولات زراعی سال 98 - 99 اظهار کرد: نباید نسبت به ارباب رجوع و کشاورزان سخت گرفته شود و باید مقررات‌زدایی در این خصوص صورت گیرد و الکی به مردم نگوییم که بروید و بعدا بیایید و به اصطلاح وی را سرکار بگذاریم!

وی که خطاب به همکاران خودش در وزارت جهادکشاورزی صحبت می‌کرد گفت: من مشاهده کرده‌ام که از پرورش‌دهندگان شترمرغ خواسته‌اند که برای گرفتن مجوز، تعهد محضری دهند که نیاز به آب ندارند!

کسانی که این تعهد را گرفته‌اند از آمریکا یا اسرائیل نبوده‌اند «بلکه همکاران خود ما در وزارت جهاد کشاورزی بودند.»

حجتی گفت: برخی به دنبال آن هستند که وقتی ارباب رجوع به وزارت جهاد کشاورزی مراجعه می‌کند چگونه به او نه بگویند و یا او را سرکار می‌گذارند این درحالی است که حل مشکلات مردم عبادت است.

وی اظهار داشت: وقتی که کار مردم انجام نمی‌شود و به طور مرتب کارشان را به عقب می‌اندازند این به معنی آن است که ارباب رجوع را در جای دیگر تیغ بزنند.

وزیر جهاد کشاورزی بابیان اینکه از حراست وزارتخانه خواسته تا با تخلفات مذکور برخورد کند افزود: به خدا پناه می‌برم به خاطر وجود این مشکلات و نباید اجازه دهیم که برخی افراد متخلف، ارباب رجوع را تیغ بزنند و سرکیسه کنند وکارش را به تاخیر بیندازند تا بتوانند اقدام ناپسند خود را انجام دهند.

وی در این رابطه از تمام مدیران استانی وزارت جهادکشاورزی خواست دستیاری ویژه جهت رسیدگی به امور مردم تعیین کنند تا علاوه‌ بر رسیدگی به امور مردم بر عملکرد پرسنل نیز نظارت انجام دهند.

حجتی با بیان اینکه متاسفانه موارد تخلف در حال افزایش است از مدیران خواست نگذارند این اتفاقات رخ دهد و پرسنل را از منجلاب تخلفاتی نظیر تلکه کردن و تیغ زدن ارباب رجوع نجات دهند.

حجتی افزود: در صورتی که قرار است کار کشاورزان برای صدور مجوز حل شود همان اول باید حل شود و نباید بعد از مانع‌ تراشی این موانع به نحوی مرتفع شود این تاخیر انداختن کارها چه معنی می‌تواند داشته باشد؟!

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت