پنجشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۸

نظام جانشین پروری از برنامه های جدی وزارت جهاد کشاورزی

enews EToolsFile talaei3-9e157a21-23af-4e23-8baf-891dcf7b036c

به گزارش کشاورزی آینده جهان، مهندس محمدرضا طلایی در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز که با حضور مدیران ستادی و شهرستانی و دستگاه های وابسته برگزار شد، یکی از برنامه های محوری و رویکردهای معاونت توسعه مدیریت و منابع را حضور مداوم و سرکشی به استان ها اعلام کرد و افزود: مدیریت در استان البرز به واسطه همجواری با تهران با مشکلات و چالش های فراوانی مواجه  است.

وی افزود: با وجود مشکلات و موانع فراوان در بخش تولید، الحمدالله در نظام تولید بخش کشاورزی با تلاش جهادگرانه بهره برداران و کارشناسان بخش کشاورزی شاهد رشد مناسب و عدم کمبود بوده ایم.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به این که در مجموعه جهاد کشاورزی استان وجود ساختار مناسب بسیار با اهمیت است، خاطرنشان کرد: وضعیت ساختمان و ساختار سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از طریق تشکیل کارگروه در ستاد وزارت دنبال خواهد شد و انشاالله به سرعت شاهد نتایج مثبت آن خواهیم بود.

طلایی، یکی از دغدغه های وزیر جهاد کشاورزی را آینده نیروی انسانی و مدیران اینده این وزارت عنوان کرد و افزود: به همین دلیل، موضوع نظام جانشین پروری و تربیت مدیران آینده از برنامه های جدی معاونت توسعه است.

وی با بیان این که باید نگاه ها در حوزه منابع انسانی تغییر یابد، تصریح کرد: باید کاهش نیروی انسانی را فرصتی برای چابک سازی سازمان و استفاده از فن آوری های نوین بدانیم و لازم است نگاه خود را در بخش نیروی انسانی از کمیت به کیفیت تغییر دهیم.

طلایی با اشاره به این که سهم استان البرز از محل اعتبارات مدیریت سبز و پدافند غیر عامل به طور کامل به استان ها اختصاص داده خواهد شد، درباره حقوق همکاران اظهار کرد: در خصوص ترمیم حقوق همکاران در این دولت تلاش های فراوانی شده و اعمال بند ۵ و ۱۰ ماده ۶۸ از جمله این اقدامات است.

وی افزود: در مورد اعمال افزایش های فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری هم مجموعه وزارتخانه و هم همکاران و نمایندگان مجلس پیگیری های فراوانی داشته اند و بارها با موانع مواجه شده ایم.

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت