جمعه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۸

تعامل با دستگاه‌های نظارتی به هیچ وجه به ضرر مجموعه مالی نخواهد بود

enews EToolsFile 733-e7919f56-532d-4fc7-9fe9-d1dd304aa396

مدیرکل امور مالی وزارت جهاد کشاورزی گفت: شفاف سازی امور مالی از فساد اقتصادی جلوگیری می کند از این رو با هر فردی داخل و یا خارج از مجموعه، دستگاه نظارتی، قضایی و مقننه که پیشنهادی برای شفاف سازی دارد، باید همکاری شود.

به گزارش پایگاه اخبار سبز ایران خسرو پالیزگر روز چهارشنبه هشتم آبان ماه در نشست سالانه ذی حسابان ومدیران امور مالی وزارت جهاد کشاورزی در شیراز، تصریح کرد: سامانه‌ها، متمرکز کردن نقدینگی در بانک مرکزی، تغییر روش پرداخت از سیستم چک به سیستم حواله با هدف شفافیت نظام مالی و کنترل های مناسب تر از طریق مراجع اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای حسابداری تعهدی ضروری است چرا که دولت بیشترین انتفاع را از استقرار این سیستم خواهد برد، افزود: بر این اساس وضعیت مالی دولت در کل کشور هماهنگ و مطالبات و بدهی ها مشخص می شود.

پالیزگر با بیان اینکه از سال ۱۳۹۴ همه دستگاه های دولتی به صورت هماهنگ مکلف به اجرای حسابداری تعهدی شدند، گفت: این سیستم حسابداری به مدت چهار سال دوره آزمایشی خود را پشت سر گذاشته و امیدواریم ظرف سه الی چهار سال آینده به صورت کامل مستقر شود.

این مقام مسئول از مدیران مالی زیر مجموعه خود خواست تا احتیاط و ریسک اطمینان را سرلوحه کاری خود قرار دهند و تجارب و اطلاعات موفق خود را به سایر همکاران منتقل کنند.

مدیرکل امور مالی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه تعامل با دستگاه‌های نظارتی به هیچ وجه به ضرر مجموعه مالی نخواهد بود، یادآور شد: دستگاه‌های نظارتی را باید کنار خود بدانیم نه مقابل خود و در جهت حل مشکلات حتماً باید با هم باشیم.

نشست دو روزه سالانه ذی حسابان ومدیران امور مالی وزارت جهاد کشاورزی با حضور مدیر کل ومعاونین امور مالی وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و ذی حسابان و مدیران مالی سازمان های جهاد کشاورزی کشور روز چهارشنبه هشتم آبان ماه به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس آغاز و تا پنج شنبه نهم آبان ماه ادامه دارد.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

vanali33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت