جمعه, ۲۲ آذر ۱۳۹۸

برگزاری پنجمین نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در شهر دوشنبه تاجیکستان

 

 

namayesh

این نمایشگاه که با حضور شرکت های تولیدی و فعالان اقتصادی در زمینه های صنایع غذایی، ماشین های کشاورزی و صنایع دام و طیور، بهداشتی، درمانی، مصالح ساختمانی، خدمات فنی مهندسی، فرش و لوازم خانگی، خدمات فرهنگی و سایر بخش های مختلف تولیدی برگزار می شود؛ توسط شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد با همکاری استانداری خراسان و کلیه ارگانهای دولتی از جمله سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور تاجیکستان و در راستای مصوبات سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور ساماندهی و برگزار خواهد شد.

گفتنی است چهار دورۀ پیشین این نمایشگاه در سال های 83، 84، 85 و سال 1390 با موفقیت برگزار شد و اکنون پس از یک وقفه 8 ساله و در پی استقبال تجار و تولیدکنندگان کشورمان پنجمین دورۀ آن در مرحله ساماندهی و اجرایی است که از 30 آذرماه تا 3 دی ماه برگزار می شود.

مهندس عباس نژاد، مدیر پروژه این نمایشگاه طی تماس تلفنی به خبرنگار کشاورزی آیندۀ جهان گفت: پنجمین نمایشگاه اختصاصی ایران با حضور استاندار محترم خراسان رضوی و هیات همراه، مقامات رسمی کشور تاجیکستان، سفیر کشورمان در شهر دوشنبه، ریاست اتاق بازرگانی این کشور و دیگر مقامات و دست اندرکاران نمایشگاهی این کشور افتتاح خواهد شد.

وی افزود: کشور تاجیکستان در جنوب آسیای مرکزی و در غرب کشور چین واقع شده و مرز دریایی ندارد. کشورهای چین، قرقیزستان، افغانستان و ازبکستان همسایه های تاجیکستان هستند. 93 درصد مساحت تاجیکستان کوهستانی است و 50 درصد آب های منطقه آسیای مرکزی در این کشور قرار دارد. این کشور دارای منابعی مانند نفت و گاز به میزان کم، ذغال، روی، طلا، تنگستن، اورانیوم، جیوه، سرب و سنگ های ساختمانی است و 8.3 میلیون نفر جمعیت دارد.

مهندس عباس نژاد در پایان یادآور شد: با توجه به محل برگزاری نمایشگاه که خارج از کشور است، شرکت ها و تولیدکنندگانی که تمایل به حضور در این نمایشگاه دارند می بایست حداکثر تا آخر آبانماه اقدام به ثبت نام کنند و برای این منظور هماهنگی های لازم را با شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد انجام دهند.

 

 WhatsApp Image 2019-11-05 at 2.10.38 PM

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت