پنجشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸

۳۷ درصد رشد در تحویل کود یارانه‌ای به کشاورزان

 

enews EToolsFile MOSAHEBEH-0a4080c6-1f98-40d2-bf08-5633abf8a67b

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت:‌ میزان تدارک و تأمین کود در هفت ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۳۷ درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اخبار سبز ایران، مهندس حمید رسولی در این خصوص اظهار داشت:‌ این شرکت در این مدت بیش از یک میلیون و ۴۵۰ هزار تن انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه را از طریق شبکه بزرگ کارگزاران خود به کشاورزان تحویل داده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل بیانگر رشد ۳۷ درصدی است.

وی افزود: این توفیق با وجود دو مرحله توقف تحویل کود اوره توسط شرکت‌های پتروشیمی، تحریم ظالمانه و عدم پرداخت یارانه کودهای کشاورزی در سال جاری اتفاق افتاده است.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی اذعان داشت: در سال جاری علاوه بر کودهای یارانه‌ای تاکنون بیش از ۲۰ هزار تن انواع کودهای غیریارانه‌ای مرغوب و باکیفیت نیز از طریق شبکه بزرگ کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در اختیار کشاورزان زحمتکش قرار گرفته است که این میزان کود غیریارانه‌ای تحویلی به کشاورزان طی هفت ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

وی خاطرنشان ساخت: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تدارک مناسبی برای کودهای ازته، فسفاته و پتاسه دیده است و کلیه قراردادهای خود را با بهترین تولید کنندگان داخلی و خارجی منعقد کرده است.

در پایان مهندس رسولی اظهار امیدواری کرد که با تخصیص مناسب یارانه توسط سازمان برنامه و بودجه کشور بتوانیم برنامه تأمین و تدارک سال جاری را به نحو شایسته‌تری اجرایی کنیم.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت