پنجشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸

مخالفت رئیس جمهور با استعفای وزیر جهاد کشاورزی

 

397999-366-1574600550

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره استعفای وزیر جهاد کشاورزی، گفت: هنوز رئیس‌جمهور این استعفا را نپذیرفته است.

به گزارش اخبار سبز ایران،اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به استیضاح وزیر جهاد کشاورزی که قرار بود روز سه شنبه هفته جاری در صحن علنی برگزار شود، گفت: هنوز نماینده دولت برای حضور محمود حجتی به ما اعلامی نکرده و طبق آئین نامه مجلس استیضاح وزیر در دستورکار خواهد بود.

وی با اشاره به احتمال استعفای وزیر جهاد کشاورزی،افزود: هنوز رئیس جمهور این استعفا را نپذیرفته است و در صورت پذیرش استعفا، وزیر جهاد به صحن نمی آید اما به هر صورت موضوع استیضاح در دستورکار روز سه شنبه قرار خواهد داشت.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درخصوص تاثیر قیمت بنزین بر قیمت کالاهای اساسی، اظهار داشت: کمیسیون اقتصادی با ستاد تنظیم بازار جلساتی داشته که قرار است گزارشی از این جلسات در صحن علنی دوشنبه، ۴ آذرماه قرائت شود.

عباسی افزود: همچنین قرار است وزرای صنعت و دادگستری، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس اتاق اصناف در جلسه علنی فردا حضور یافته و گزارش هایی ارائه کنند.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح قیمت بنزین نباید بر قیمت سایر کالاها تاثیر بگذارد، گفت: قیمت برخی از اجناس به دلیل افزایشقیمت بنزین، تغییر کرده است که قوه قضائیه باید با متخلفان که در تغییر قیمت ها دست داشته اند برخورد کند.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت