سه شنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۸

اطلاعیه پگاه در مورد پنیرهای کپک زده

 

image 2020 1 8-11 46 36 11 Ut7

 

در پی ارسال ویدئویی از سوی یکی از خوانندگان پایگاه خبری کشاورزی آینده جهان (کاج) در مورد دو بسته پنیر کپک زده شرکت "پگاه" و ارسال این فیلم از سوی ما برای روابط عمومی این شرکت ، بلافاصله از سوی شرکت پگاه ، اطلاعیه ای بصورت عمومی انتشار یافت که در متن آن آشکار است که پگاه وجود چنین بسته های پنیری را در محصولات خود به دلیل آسیب دیدگی بدنه سلفونی پنیر تائیدکرده است و توضیخات فنی و اجرائی را ارائه داده اتد تا اطمینان مصرف کنندگان خود را جلب کند ، بدون اینکه وارد بحث در مورد این اطلاعیه شویم متن آنرا به همراه فیلم دریافتی در مورد وجود کپک در پنیرهای پگاه را تواما" انتشار می دهیم که یکطرفه به قاضی نرویم ؛ چه بسا شرکت پگاه علاوه بر دریافت این فیلم از سوی ما از طریق رسانه های دیگر نیز این فیلم را دیده باشد.

 

 

 

باسمه تعالی

 

اطلاعیه

 

سخنی با فروشندگان ، مشتریان و مصرف کنندگان محترم و وفادار محصولات پگاه

 

باطلاع مردم عزیز و مصرف کنندگان گرامی محصولات پگاه میرساند صنایع شیر ایران پگاه توجه به کیفیت را مهمترین رسالت و استراتژی خود دانسته و تمام تلاش مجموعه را در این زمینه به کار می گیرد. به نحوی که علاوه بر رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای ملی و بین المللی ، استاندارد سختگیرانه داخلی برای کنترل محصولات خود دارد و شرکت های تحت پوشش را بطور دائم ارزیابی می نماید. لذا با افتخار اعلام میدارد علاوه بر اخذ 65 نشان ایمنی و سلامت از وزارت بهداشت ، شرکت های پگاه موفق گردیدند پس از بازرسی های متعدد توسط سازمان ملی استاندارد و ادارات نظارت بر مواد غذایی از خطوط تولید و از محصولات موجود در بازار ، به عنوان شرکت های برتر و نمونه کیفی کشوری و استانی انتخاب شوند.

 

فیلمی اخیرا از سوی یک شهروند محترم در فضای مجازی منتشر شده که حاکی از وجود کپک در پنیر یواف پگاه لرستان می باشد. به اطلاع میرساند تولید پنیر یواف با استفاده از بالاترین تکنولوژی دنیا به نام اولترا فیلتریشن ( UF) صورت می پذیرد و در کلیه مراحل اعم از دریافت شیر خام و مراحل تولید و انبارداری ، محصولات توسط واحد های آزمایشگاه و کیفیت بررسی و پس از طی مراحل قرنطینه گذاری ، تایید و به بازار عرضه می گردد. کپک در لیوان های پنیر ناشی از وجود سوراخ های ریز و یا پارگی فویل آن در اثر حمل و نقل و جابجایی در فروشگاه ها ممکن است صورت پذیرد و از آن جا که محصولات پگاه عاری از هرگونه مواد نگهدارنده می باشد فویل آسیب دیده موجب ورود هوا به داخل آن شده و باعث تولید کپک های نقطه ای خواهد شد.

 

بدنبال پخش فیلم مذکور ، برسی های متعددی از پنیر های یواف و آزمایش نمونه های شاهد صورت پذیرفته که همگی حاکی از سلامت محصول دارد. تاکید مینماید کلیه محصولات توسط سازمانهای نظارتی در سطح کارخانه و بازار بررسی و هیچگونه مشکل کپک زدگی تا کنون گزارش نشده است.

 

در پایان کلیه مصرف کنندگان و مشتریان گرامی که سوال یا ابهامی داشته باشند می توانند با هماهنگی قبلی از خطوط شرکت های پگاه بازدید و از نزدیک از فرایند تولید آشنا شوند. همچنین این شرکت آماده دریافت هرگونه شکایت ، انتقاد و پیشنهاد بوده و مردم عزیز میتوانند با شماره تلفن 02142047 تماس داشته و مسائل خود را طرح نمایند.

 

روابط عمومی و امور بین الملل

 

شرکت صنایع شیر ایران پگاه

 

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت