یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

منابع بانک کشاورزی بیش از دو برابر افزایش یافته است

enews EToolsFile خدارحمی1-01251bdc-2eb9-4be9-90e1-51728c5bc380

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: منابع این بانک در این دو سه سال اخیر بیش از دو برابر افزایش یافته و از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

به گزارش کشاورزی آینده جهان به نقل از ایانا، روح الله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست صمیمانه با نمونه های ملی بخش کشاورزی اظهار کرد: بانک کشاورزی در سالهای اخیر تلاش کرده تا در اجرای سیاست های کلان کشور و در اجرای برنامه ها و خط مشی وزارت جهاد کشاورزی پشتیبانی لازم را از کشاورزان به عمل آورد.

وی افزود: تجهیز منابع و جمع آوری منابع وظیفه بانک کشاورزی بوده و در سه سال گذشته، هر سال ۲۰۰ هزار میلیارد ریال منابع جدید برای این بخش تجهیز کردیم که در قالب سپرده های مختلف بوده است.

خدارحمی تصریح کرد: منابع بانکی در این دو سه سال اخیر بیش از دو برابر افزایش یافته و از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

وی افزود: منابع بانک در حال حاضر هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان شده که با اتکا به این منابع در سال سعی کردیم منابع بیشتری در اختیار بخش کشاورزی بگذاریم و در این زمینه موفقیت خوبی داشته ایم.

خدارحمی در رابطه با تسهیلات ارائه شده به بخش مکانیزاسیون گفت: در زمینه توسعه مکانیزاسیون در چهار سال اخیر توانستیم تسهیلات خوبی ارائه دهیم و کمک نسبتاً مناسبی به این بخش کنیم.مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به ارائه تسهیلات به توسعه گلخانه ها اذعان کرد: در زمینه توسعه گلخانه ها حرکت خوبی شده، به خصوص در سال جاری در ۹ ماهه امسال از نظر سطح، دو برابر سال گذشته کار کردیم و به هزار و ۹۰ هکتار میزانِ موجود در مصوبه و پرداخت تسهیلات رسیدیم و تا کنون ۱۵۰۰ میلیارد تومان پرداخت تسهیلات داشتیم و امیدوارم تا پایان سال به سطح تعهد ۲ هزار هکتار دست یابیم.

وی افزود: در همه استان‌ها بدون هیچ محدودیتی برای توسعه گلخانه، مکانیزاسیون و پرورش آبزیان تسهیلات پرداخت می شود.

خدارحمی ادامه داد: در زمینه دانه های روغنی و کمک به تهیه بذر هم اقدامات خوبی انجام شده و تا حدود زیادی از عهده تکالیف بر آمده ایم.

وی در رابطه با بیمه محصولات کشاورزی خاطرنشان کرد: بیمه محصولات کشاورزی امسال عملکرد بهتری داشته و جزو معدود سال‌هایی بود که بدهی از قبل نداشته و کمترین اخطار را در زمینه مطالبات بیمه داشتیم.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود: بانک و بیمه پشتیبان بزرگ کشاورزی هستند و سعی می‌کنیم بیشتر از گذشته به کشاورزی کمک کنیم.

خدارحمی ادامه داد: به لحاظ منابع، روش‌های عملیات، سیستم ها و استفاده از سامانه های مختلف جز بانک های پیش روی کشور هستیم و امیدواریم هر روز شاهد رونق بیشتر در این بخش باشیم.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت