پنجشنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

ما در نظام مهندسی کشاورزی برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می‌کنیم

enews EToolsFile رمض-1f41bc9f-ce64-4cdf-8f0f-0623c9e8d100

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: در هر دو نظام تولید و بازار کشاورزی نیاز به دانش محور شدن مشهود است، سیستم برندینگ، بسته بندی، آموزش و حمل و نقل نیازمند دانش محور شدن هستند.

به گزارش کشاورزی آینده جهان به نقل از ایانا، شاهرخ رمضان نژاد در جلسه اتاق بازرگانی ایران که در خصوص تبیین سند نظام آموزش بازرگانی و کسب و کارهای کشاورزی ایران «نابکا» برگزار شد، اظهار کرد: باید هم پیوندی در نظام تولید و بازار را ایجاد کنیم و پیوند این دو را افزایش دهیم.

وی افزود: تجار پیش از این هم در خدمت کشاورزان بوده اند اما به عنوان یک سیستم کارآمد نبوده است.

رمضان نژاد تاکید کرد: در هر دو نظام تولید و بازار کشاورزی نیاز به دانش محور شدن مشهود است، سیستم برندینگ، بسته بندی، آموزش و حمل و نقل نیازمند دانش محور شدن هستند.

وی افزود: سرمایه های فردی در بخش کشاورزی وارد نمی شود و تا کنون بر روی آن کار نشده است.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: کار ما در نظام مهندسی این است که سرمایه مردمی را به بخش کشاورزی وارد کنیم و ما در این سازمان برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می‌کنیم.

رمضان نژاد تاکید کرد: ما هنوز در آغاز راه هستیم و برای توازن نظام تولید و بازار تفاهم‌نامه‌ای را برقرار کردیم تا نظام آموزش بازرگانی کشاورزی با نام نابکا را راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از کارهای ما نهادسازی و ظرفیت سازی است، عنوان کرد: به همین منظور مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی را برای نهاد سازی ایجاد کرده‌ایم.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

vanali33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت