پنجشنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

حمایت تعاونی تولیدکنندگان کودهای فسفاته از "کشاورز"

 

logo1

در ادامه روند حمایت های بخش های مختلف صنعت کشاورزی ، تعاونی تولیدکنندگان کودهای فسفاته نامه ای در حمایت از معرفی و انتخاب مهندس کشاورز به سمت وزارت به دفتر ریاست جمهوری ارسال داشته است.

در این نامه میخوانید:

 

 

جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهور منتخب ملت ایران

سلام علیکم

ضمن امتنان و قدردانی از تلاش ارزنده و طاقت فرسای جنابعالی در اداره امور کشور، آنهم در این شرایط بحرانی و ظالمانه تحریم استکبار جهانی، مستحضرید یکی از پایه ها و روشهای استقامت با این تحریم، حرکت به سمت خودکفایی در زمینه های نیاز اصلی و به ویژه کشاورزی و امنیت غذایی می باشد. در این ارتباط برنامه های اعلامی جناب آقای کشاورز بعنوان سرپرست وزارت جهادکشاورزی دقیقا در این راستا میباشد.

ما معتقدیم برنامه ایشان از جمله توجه به خودکفایی گندم و محدود نمودن واردات و حذف و کاهش ارز ۴۲۰۰ تومانی و حمایت جدی از تولید و استفاده از نظریات مسورتی تشکل ها و انجمن ها و اتحادیه ها در تصمیمات تولیدی همانا در راستای سیاست دولت محترم جنابعالی میباشد ، ما با شناخت عمیق از عملکرد صادقانه سی ساله جناب آقای مهندس کشاورز که از مرحله کارشناسی تا معاونت وزارت، کارنامه درخشانی در بخش کشاورزی کشور دارند. تردیدی نداریم، انتخاب ایشان برای تصدی وزارت ، انتخابی هوشمندانه و مدبرانه و در جهت منافع ملی و پیشرفت بخش کشاورزی و خواست خانواده بزرگ بخش کشاورزی کشور خواهد بود.

از جنابعالی که همواره اعتقاد به نظرسنجی از جامعه و تشکل های مردمی دارید، استدعا داریم با انتخاب و معرفی ایشان برای اخذ رای اعتماد در مسئولیت این وزارتخانه، جامعه کشاورزی را امیدوار فرمایید.

با احترام

تعاونی تولیدکنندگان کودهای فسفاته

 

photo 2020-01-25 10-36-45

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

vanali33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت