یکشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۸

بخش آموزش معاونت امور باغبانی ؛ رتبه اول در میان معاونتهای جهادکشاورزی

 

photo 2020-02-12 11-23-53

به گزارش کشاورزی آینده جهان (کاج)- مشاور معاون وزیر و رییس ستاد معاونت امور باغبانی وزارت جهادکشاورزی در نشست خبری به مناسبت سالروز دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم اهمیت آموزش گفت: رسيدن به اهداف سازمان بستگي به توانايي كاركنان در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط متغیر، دارد.

رحمانی با بیان اینکه: اجراي آموزش و بهسازی نیروی انسانی سبب می شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیطی به داده و بر کارایی خود بیفزایند گفت: آموزش و بهسازي، كوشش مداوم و برنامه ریزی شده بوسیله مدیریت برای بهبود سطوح شایستگی کارکنان و عملکرد سازمانی است.

وی تصریح نمود: بخش کشاورزی باید به‌عنوان بخش مولد محسوب شود و به تمامی کارگزاران این بخش و تولیدکنندگان آن به‌عنوان توانمندی‌های بالقوه در عرصه امنیت غذائی نگریسته شود و در جهت رشد و شکوفائی این توانمندی‌ها و تبدیل آن به قابلیت‌های بالفعل تلاش شود که یکی از مهمترین راه‌کارها در این زمینه آموزش تلاشگران در عرصه کشاورزی به‌خصوص تولیدکنندگان و بهره‌برداران این بخش می‌باشد که شامل کشاورزان، جوانان روستائی، زنان روستائی و سرمایه‌گذاران و تولیدکننده بخش کشاورزی می‌باشد.

وی افزود: این امر در کشور از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که اولاً کشاورزی در کشور ما تأمین‌کننده شغل و معیشت برای بیش از ۵ میلیون خانوار روستائی در سطح کشور است و هم آنکه با توجه به جمعیت رو به فزونی جمعیت و تأمین غذائی آنها باید فعالان در بخش کشاورزی از یافته‌های نوین این بخش آگاه شده و آن را به‌کار گیرند و اولین حرکت در جهت تحقق این امر آموزش است که باید جدی گرفته شود و در قالب‌های مختلف اجرا شود.

رییس ستاد معاونت امور باغبانی از احراز رتبه اول بخش آموزش معاونت امور باغبانی در میان معاونت ها و سازمان های وزارتخانه خبر داد.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

vanali33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت