چهارشنبه, ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

صدور حکم یکسان سازی حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی

خبرها و شنیده ها حاکی است مهندس عباس کشاورز، کارکنان کارگزینی وزارت جهاد کشاورزی را برای صدور حکم یکسان سازی حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی یا سایر وزارت خانه ها که تبعیضی آشکار و مورد اعتراض بود احضار کرده است تا ظرف سه چهار روز آینده این اقدام اجرایی شود.

پیش از این و در مقاطع استعفای مهندس حجتی و اعلام حکم سرپرستی مهندس کشاورز به ریاست جمهوری، در مطلبی با عنوان «حجتی؛ آنچه انجام داد و آنچه می توانست انجام دهد و نداد»، و «چه کسی وزیر خواهد شد»، به این موضوع پرداخته بودیم که یکی از کارهای مهم و تاثیرگذار، ایجاد انگیزه در میان کارکنان اعم از ساده تا کارشناس و دوایر دولتی و پایان دادن به این تبعیض تاریخی است. مهندس عباس کشاورز هم در اولین مصاحبه مطبوعاتی گسترده خود با خبرنگاران بر این موضوع تاکید کرد که به رغم نبود اعتبارات لازم ،حکم یکسان سازی و افزایش حقوق کارکنان را تا روزهای پایانی بهمن ماه صادر و از محل فروش اموال متعلق به وزارت جهاد کشاورزی تامین منابع و پرداخت خواهیم کرد.

ظاهرا سرپرست وزارتخانه به قول خود عمل کرد و به رغم اینکه از زمان سه ماهه سرپرستی ایشان فقط 4 روز باقی است عزم را جزم کرده است که چه باشد چه نباشد این خواسته عمومی کارمندان جهاد کشاورزی در سراسر کشور تحقق یابد.

البته می توان چنین برداشت کرد که مهندس عباس کشاورز از معرفی خود به عنوان وزیر از سوی رئیس جمهور اطمینان دارد و به زودی شایعات مختلف که فلان یا بهمان فرد به جای ایشان به مجلس معرفی خواهد شد خاتمه خواهد یافت؛ گرچه قراین و شواهد متقن چنین است اما بازی سیاسی و بازیگران پشت صحنه ممکن است این قرائن و شواهد را در قالب معرفی شخصی دیگر باطل کنند که باید منتظر روزهای آینده شد.. گفتنی است واعظی معاون رئیس جمهور هم در آخرین گفتگوی خود به خبرنگاران از فروش اموال دولتی برای تامین منابع اعتباری برای تعادل بخشی حقوق کارکنان نیز سخن گفته است.

کشاورزی آینده جهان (کاج)

منصور انصاری

 

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت