شنبه, ۰۹ فروردین ۱۳۹۹

سیطره کرونا بر نمایشگاه VICTAM

Victam-Asia-Logo

نمایشگاه معروف تکنولوژی و فرآوری خوراک دام و طیور که در سال های اخیر در دو بخش بهداشت HEALTH و تغذیه NUTRITIONدام را به موضوع و عنوان خود افزوده است با گستره و سیطره ویروس کرونا به ۹ تا ۱۱ ژوییه برابر با ۱۹-۲۱تیرماه تغییر تاریخ داد. این نمایشگاه شناخته شده که با همکاری VIV و VICTAMسازماندهی می شود قرار بود ۵ تا ۷ فروردین ۹۹ در شهر بانکوک تایلند برگزار شود.

به گزارش کشاورزی آینده جهان(کاج) ستاد اجرایی نمایشگاه VICTAM اعلام داشت: ما به طور رسمی به شما اطلاع می دهیم که رویداد VICTAM و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا ۲۰۲۰به دلیل شیوع بیشتر کرونا ویروس (COVID-19) به ۹ – ۱۱ژوئیه ۲۰۲۰به تعویق افتاده است.بنا بر این گزارش، این تصمیم پس از توجه دقیق و به نفع غرفه داران و بازدید کنندگان و مهمتر از همه ، برای حفظ سلامتی همه حاضرین گرفته شده است.

برگزارکنندگان ارزیابی کردند که وضعیت واقعی تضمین کننده کیفیت نمایشگاه نخواهد بود و در شرایط فعلی فرصت های شغلی کافی برای غرفه داران و بازدید کنندگان ما ایجاد نخواهد کرد.این اعلامیه افزود: بیش از هشتاد درصد از غرفه داران با برگزارکنندگان موافقت کردند که به تعویق انداختن این رویداد بهترین راه حل است و به همین دلیل تصمیم خود را برای انتقال مشارکت آنها تا ژوئیه سال ۲۰۲۰تایید کرده اند ، با این اعتماد که وضعیت در طی چند ماه آینده بهبود می یابد.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: با توجه به موارد ذکر شده در بالا شرکت VICTAM و VNU نمایشگاههای اروپا و VNU نمایشگاههای آسیا و اقیانوس آرام به عنوان برگزارکنندگان VICTAM و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا ۲۰۲۰مسئولیت خود را به عهده گرفتند و با توجه به حقوق آنها برای به تعویق انداختن این رویداد عمل کردند. ما اطمینان داریم که شما می دانید تصمیم به نفع غرفه داران و بازدید کنندگان ما گرفته شده است. ما شما را در مورد تمام تغییرات و تحولات به روز خواهیم کرد.

 این رویداد که با همکاری مشترک سازمان VIV و VICTAM قرار بود در تاریخ ۵-۷فروردین ماه سال آتی در شهر بانکوک تایلند برگزار گردد به تاریخ ۱۹-۲۱تیرماه منتقل گردید.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت