پنجشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

مزرعه گوشت سلامت

 

آنچه می خوانید، بخشی از هدف و تلاش قابل تقدیر چند تن از جوانان مملکت است که در این شرایط که عده ای به سمت انفعال گرویدند و عده ای همواره نالان از اوضاع اقتصادی هستند آستین همت بالازدند و در حال ارزش آفرینی برای اقتصاد کشور هستند. ما نیز به پاس این تلاش و همت از این فعالان جوان عرصه اقتصاد و امنیت غذایی کشور حمایت می کنیم و خواستار حمایت مصرف کنندگان و بخش دولتی از این سرمایه گذاری مالی و انسانی هستیم.

 

با اتکا به خداوند متعال به استحضار می رساند مزرعه گوشت سلامت با بهره گیری از متخصصین و پرورش دهندگان دام سبک در تاکستان قزوین با اخذ تمامی مجوزات قانونی از وزارت جهاد کشاورزی و دیگر نهادهای بهداشتی و وابسته به صنعت دامداری بصورت صنعتی و محصور در مساحتی بالغ بر ۶۰۰۰متر مربع مشغول فعالیت می باشد. با عنایت به دغدغه خانواده های عزیز در مصرف گوشت با کیفیت ، رویکرد مجموعه در پرواربندی دام بر اساس استاندارهای غذایی و با استفاده از جیره بندی مهندسی شده  و مناسب می باشد که منجر به پروار شدن دامها بصورت کاملا سالم و بهداشتی می شود.

اولویت این مجموعه ابتدا ارائه و عرضه مستقیم و بدون واسطه و با کیفیت گوشت گوسفند و  در نهایت رضایت مصرف کنندگان محترم خانگی می باشد. که امیدواریم به این مهم دست ببابیم.

نحوه تحویل و انجام کار :

_ عرضه دام بنا به درخواست مشتری محترم  بصورت زنده و کشتار می باشد

_ شما می توانید نیاز خود را با توجه به‌ وزن درخواستی اعلام فرمایید تا پرسنل دامداری نسبت به انتخاب و کشتار دام اقدام کنند.

_ دام ها در کشتارگاه (دشت بره بوئین زهرا) کشتار می شوند و لاشه بصورت معمول پاکسازی و خرد می شود.

_ سفارش ها درب منزل تحویل می شود

_قیمت دام زنده و لاشه (شقه) روزانه می باشد

_نژادهای موجود افشار و شال می باشد

 

جهت سفارش آنلاین با شماره واتساپ هماهنگ نمایید:09339294575

 

 

 

 

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت