یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

1.5 میلیون نفر دریافت کننده سالانه تسهیلات بانک کشاورزی

 

ماهی کار

 

داور ماهی کار عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی اعلام کرد: این بانک سالانه به 1.5 میلیون نفر از فعالان تولید در بخش کشاورزی تسهیلات پرداخت می کند.
داور ماهی کار در آیین تکریم و  معارفه مدیر شعب این بانک در استان کرمان، با اعلام مطلب فوق افزود: افتتاح  46میلیون انواع حساب توسط مشتریان درشعب بانک کشاورزی بیانگر اعتماد مشتریان به این بانک است.
 
عضو هیئت مدیره بانک ادامه داد: بانک کشاورزی در راستای انضباط مالی و مدیریت منابع ومصارف اقدامات شایسته ای انجام داده و ضریب خوداتکائی در شعب این بانک درحدود 1 است.
ماهی کار با اشاره به پیشتازی بانک کشاورزی درحوزه بانکداری الکترونیک اظهار داشت: در شرایط کنونی 13 میلیون و 800 هزار انواع کارت توسط شعب این بانک صادر و در اختیار مشتریان قرار گرفته است و نسبت تراکنش های موفق شتابی بانک نیز 99 درصد است
وی با بیان اینکه طی دوسال گذشته حدود 30هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری توسط بانک کشاورزی پرداخت شده است افزود: در سال جاری 400 هزار میلیارد ریال تسهیلات نیز در بخش های مختلف کشاورزی در اختیار فعالان بخش کشاورزی قرار گرفته است.
ماهی کار در تشریح فعالیت های بانک کشاورزی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی به طرح های فارغ التحصیلان جویای کار ، طرح حضرت زینب (س) وطرح ایران  اشاره و خاطرنشان کرد: این بانک با اجرای طرح های یاد شده به سهم خود توانسته است گره های قابل درکی را از مشکلات کشور باز کند.
وی در بخش پایانی سخنانش گفت: در خط مشی اعتباری بانک کشاورزی در سال جاری که همسو با مضامین اقتصاد مقاومتی است، طرح های مکانیزاسیون کشاورزی ، توسعه کشت گلخانه ای ، پرورش ماهی در دریا، تامین مالی زنجیره های ارزش محصولات کشاورزی، حمایت از محصولات عمده صادراتی و همچنین حمایت از تولید محصولات استراتژیک  برای پرداخت تسهیلات در اولویت قرار دارند.
بر اساس این گزارش ،در این جلسه که  جمعی از مقامات استانی حضور داشتند، ضمن قدردانی از تلاش های مهدی روشنی سالار ، محمدی مفرد به عنوان مدیر جدید شعب بانک در استان کرمان معرفی شد.

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت