یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نشست مشورتی برای احیا تولید در یک واحد دامداری

 

نشستت

 

در ادامه تلاش های کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتی استان برای احیای واحد های تولیدی، نشست مشورتی برای از سرگیری تولید در یک واحد دامداری استان گلستان برگزار شد.

به نقل از دادگستری گلستان، پرونده جلسه امروز مربوط به یک دامداری صنعتی 2 هزار راسی بود که از سه سال پیش تاکنون به علت مشکلات مالی، تولید آن متوقف و تعطیل شده است.
رئیس کل دادگستری گلستان در این جلسه بار دیگر با تاکید بر ممنوعیت توقیف واحدهای تولیدی، گفت:  در جلسه های ستاد اقتصاد مقاومتی استان، صاحبان واحد های تولیدی، بانک ها و مدیران سازمان های مرتبط مانند صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با حضور دادگستری دور یک میز جمع می شوند و برای احیای دوباره این واحدها به دنبال راهکار می گردند.
هادی هاشمیان افزود: در جلسه امروز پس از بررسی، مقرر شد این واحد تولیدی بخشی از بدهی خود به بانک را در حساب سپرده دادگستری گرو بگذارد و در قبال آن، بانک پس از بررسی، اسناد و وثیقه ها، محل دامداری را به صاحب آن واگذار کند تا تولید در این دامداری دوباره از سر گرفته شود.
وی با بیان این که عزم همه اعضای کارگروه اقتصاد مقاومتی، تلاش برای تداوم تولید و احیای واحد های تولیدی تعطیل است، گفت: در صورت احیای این واحد تولیدی روزانه دست کم  50 تن شیر تولید و 60 خانواده مشغول به کار خواهند شد.
رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تا کنون 21 واحد تولیدی برای حل مشکلات خود به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در گلستان مراجعه کرده اند که با کمک دبیرخانه ستاد دوباره به چرخه تولید بازگشتند.

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت