یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

عرضه مرغ منجمد ۸۹۰۰ تومانی و گوشت گوساله منجمد ۲۹ هزار تومانی

 

 

ورررناصری

 

حمید ورناصری» گفت: برای حمایت از مصرف کنندگان در حال عرضه هر کیلوگرم تخم مرغ وارداتی با قیمت ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان هستیم که سبب کاهش هزار تومانی قیمت این محصول روی هر کیلوگرم تخم مرغ شده است.

وی تصریح کرد: همچنین برای تنظیم بازار قیمت گوشت مرغ، هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد با قیمت ۸۹۰۰ تومان توزیع می شود تا مصرف کنندگان با قیمت های مناسب این محصول را خریداری کنند.

وی با بیان اینکه روزانه نزدیک ۱۵۰ تن گوشت گوسفندی گرم به بازار عرضه می شود، اظهار داشت: اکنون هر کیلوگرم لاشه گوشت گوسفندی گرم (تازه) در میادین میوه و تره بار و تعاونی های مصرف ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت تفکیکی بین ۴۸ تا ۴۹ هزار تومان است.

وی افزود: هر کیلوگرم گوشت گوساله منجمد ۲۹ هزار تومان به شکل نامحدود عرضه می شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: برای سهولت دسترسی شهروندان، توزیع گوشت قرمز، گوشت مرغ و تخم مرغ برای رفاه حال شهروندان در سازمان میادین میوه وتره بار، ماشین های سیار در سطح میادین و فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور به شکل سهمیه ای انجام می شود.

ورناصری اظهار داشت: تولیدکنندگان صنعت طیور می توانند نهاده های مورد نیاز خود شامل ذرت و کنجاله سویا را بدون محدودیت از ادارات کل پشتیبانی امور دام استان ها خریداری و تامین کنند.

وی اضافه کرد: تاکنون چندین محموله حمل نهاده های طیور در بندر امام (ره) ترخیص شده و تعدادی کشتی در راه است و هیچ کمبودی در تامین ذرت، کنجاله سویا و جو نداریم.

به گفته وی، تاکنون بیش از ۲ میلیون تن نهاده طیور در استان ها توزیع شده که با قیمت های مصوب هر کیلوگرم ذرت یک هزار و ۱۵۰ تومان، کنجاله سویا ۲ هزار و ۲۰۰ تومان و جو یک هزار و ۱۸۰ تومان است.

وی بر این باور است که ورود و حضور شرکت پشتیبانی امور دام در کنار بخش خصوصی، تثبیت قیمت کنجاله سویا و ذرت را منجر می شود و نگرانی در این خصوص نداریم.

 

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت