یکشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۸

بانک کشاورزی در یک اقدام نوآورانه حمایتی؛

جشنواره شرکت های برگزیده استارت آپی را برگزار کرد

 

فین تک

 

 

به گزارش خبرنگار اخبار سبز ایران، کمپ فین تک فارم بانک کشاورزی، جشنواره ای به سبک نوین بود که از روز گذشته ، چهارم دی ماه 1397 با حضور دکتر خدارحمی، مدیرعامل و رئیس و سایر اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی، محمدرضا غفوری، مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی و همچنین همکاران روابط عمومی این بانک برگزار شد و تا ششم دی ماه جاری ادامه دارد.

مهندس بهزاد نیکخواه رئیس اداره کل اعتبارات و طرح های سرمایه گذاری بانک کشاورزی در نخستین روز از برگزاری کمپ نوآوری فین تک فارم بانک کشاورزی با تاکید بر این موضوع که چنین رویدادی برای نخستین بار در سیستم بانکی کشور توسط بانک کشاورزی طراحی و اجرا می شود،  از تخصیص خط اعتبار 1000 میلیارد ریالی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان خبر داد.

در این مراسم که در لابی ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد پس از انتخاب و غربالگری در سه مرحله از میان 180 شرکت استارت آپی، 16 شرکت منتخب دانش بنیان در بخش استارت آپ و 6 شرکت بزرگ فعال در حوزه صنایع غذایی حضور داشتند. گفتنی است چگونگی طراحی این رویداد، فراخوان، بررسی های دقیق کارشناسی، غربالگری در نهایتا" انتخاب شرکت های برگزیده برای نخستین بار در اخبار سبز ایران به نقل از محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی در 29 آذرماه درج شده بود.

شرکت های برگزیده در این کمپ که با موضوعاتی مانند توسعه روستایی، بانکداری و سرمایه گذاری سبز، به کارگیری فناوری بلاکچین در زنجیره ارزش کشاورزی، نهاده های کشاورزی، مدیریت زنجیره تامین لجستیک، فناوری مالی حوزۀ کشاورزی، کشاورزی دقیق، مکانیزاسیون زنجیره ارزش کشاورزی، فرآوری محصولات کشاورزی و آب و محیط زیست فعالیت دارند،ازین پس مورد حمایت مادی و معنوی بخش کشاورزی سامانه های بانکی قرار می گیرند.

مهندس نیکخواه در نخستین روز این جشنواره همچنین اظهار داشت: این رویداد در واقع،  نوعی ظرفیت سنجی است تاببینیم چه امکانات و ظرفیتهایی به ویژه دربخش فعالیتهای دانش بنیان درکشور وجود دارد ونقشی که بانک کشاورزی ایفا می کند، قراردادن سرمایه در کنار ایده  و درحقیقت، واسطه ای برای مدیریت دانش است.

اخبار سبز ایران در نظر دارد به دلیل تاثیر و نقش بسیار مثبت و ارزشمند این شرکت های استارت آپی و دانش بنیان در گزارش های مشروح و جداگانه؛ فعالیت های تمامی آن ها را به منظور هم افزائی و افزایش بهره وری بخش کشاورزی معرفی نماید.

 

فین تتک

 

فین تتتک

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت