یکشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۸

مدیرعامل جدید اتحادیه سراسری مرغداران منصوب و مشغول بکار شد+سند

 

محمدیاری

 

بالاخره پس از مناقشه ای چندماهه مهندس بهمن محمدیاری با مصوبه هیات مدیره و تایید سازمان مرکزی تعاون روستایی به عنوان مدیرعامل منصوب و مشغول بکارشد.

پیش از این انتصاب دکتر چهارآئین مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران بود که مورد قبول تعدادی از اعضای هیات مدیره اتحادیه نبود و این موضوع اختلافات بسیار در درون اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایجاد کرده بود .

پایگاه اخبار سبز ایران : تفسیر از قوانین موضوعه و بحث های انتخاباتی صورت گرفته برای تعیین هیات مدیره ،همچنین برداشت های کارشناسانه متفاوت در درون سازمان مرکزی تعاون روستایی دامنه این اختلافات را تشدید می کرد و اتحادیه را در آستانه متلاشی شدن قرارداد. بدون تردید دوران تحمیل این یا آن مدیر تشکلی بدون رضایت و موافقت خود تشکل ها در شرایط کنونی سپری شده است.

این شیوه که در گذشته مدیرانی بخاطر همراهی آنان ، با این معاونت تولید یا آن معاونت خدمات بر تشکل ها تحمیل می شد، نتایج خوبی در پی نداشت و موجب کاهش مشارکت فعالان تولید گردید و آشکار ساخت این نوع دخالت ابتکار عمل و خلاقیت بخش خصوصی را به کمترین میزان خود کاهش می دهد؛ به واقع باید گفت از این گذشته ، دوران انتصاب مدیران سفارشی برای تشکل ها سپری شده است.

 

نامه حکم

 

 

97.10.15

 

 

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت