دوشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

بازآفرینی نیروی انسانی

شعار اصلی همایش تجلیل از مقام روز مهندسی

 

تلویزیون

افزایش بهره وری ، تولید پایدار و حرکت در مسیر ایجاد امنیت غذایی اهدافی بودند که سازمان نظام مهندسی کشاورزی در روز تجلیل از مقام مهندس بر آنان تاکید کرد.

 

در مراسمی که با حضور بیش از هزار و چهارصد مهندس کشاورزی که از سراسر کشور آمده اند و با حضور مهندس حجتی وزیرجهادکشاورزی ، دکتر کیخا رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس و جمعی از مسئولان ، امسال روز تجلیل از مقام مهندس متفاوت تر از سالهای دیگر با سازماندهی قابل توجه برگزارشد.

دکتر رمضان نژاد ریاست جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور که چند ماهی است با حکم رئیس جمهور دکتر روحانی عهده دار این سمت شده است کار خود را با تحول در این سازمان گسترده و سراسری آغاز کرده است و محور این تحول را بازآفرینی نیروی وسیع این سازمان مردم نهاد قراداده است.

دکتر رمضان نژاد از همان ابتدا بر این مفهوم تاکید داشت که کشف توان بالقوه نیروی ملی ,سرمایه ای عظیم است که با سازماندهی چنین توان نهفته و بکارگرفته نشده ای می تواند در کشاورزی کشور تحول و دگرگونی ایجاد کرد.استقبال قابل توجه مهندسان کشاورزی آشکار ساخت که سازمان ، گام نخست برای دستیابی به این تحول را به درستی و در فرصتی کوتاه برداشته است.

کشاورزی آینده جهان (اخبار سبز ایران ) متعاقبا" اخبار تکمیلی این رخداد تاثیرگذار را به اطلاع می رساند.

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت