دوشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

انتصاب رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی

 

mohaghi

طی حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، آقای "سیدعلی محققی" به سمت "رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارت" منصوب شد. این حکم توسط مهندس جوادی معاون جدید وزیر در امور پارلمانی به ایشان ابلاغ شد.

 

گفتنی است "سیدعلی محققی" متولد 1352 ،‌ كارشناسي ارشد علوم ارتباطات اجتماعي دانشگاه علامه و مستخدم رسمي وزارت جهادكشاورزي با ٢٤ سال سابقه مستمر میباشد.

سوابق مديريتي:

ایشان دارای سوابق مديريتي ،مديركل دفتر ترويج، روابط عمومي و امور بين الملل سازمان امور اراضي از ٩٤ تاكنون میباشد همچنین محققی ، مشاور رييس سازمان امور اراضي و همزمان مدير روابط عمومي و بين الملل این سازمان بوده است.

فعالیتهای مطبوعاتی:

 

محققی به مدت بیش از 5 سال سابقه فعالیتسردبيری در روزنامه ابتكار را در کارنامه خود دارد وی همچنین طی 15 سال گذشته با جراید سراسری کشور همکاری داشته است .

 

در سوابق ایشان رياست ادارات تكريم مردم، نظام پيشنهادات و تكريم و ارتباط با مردم ستاد وزارت بوده است.

 

mohaghii

کشاورزی آینده جهان (پایگاه اخبار سبز ایران):

ضمن تبریک به سید علی محققی و پاسداشت تلاشهای بی وقفه دکتر شاهرخ رمضان نژاد ، مدیرکل پیشین که از خود یادگارهای سازنده بسیاری برجای گذاشته ؛ باید گفته شود که محققی نیز یکی از مدیران تحصیل کرده و ٱگاه و مشرف به مسائل کشاورزیست که اهل تعامل ، مدارا و گفتگوست  و در انجام امور دارای حسن نیت است و به انجام امور مردم و حل مشکلات مردم و مراجعه کنندگان اعتقاد و باور دارد و به قول معروف اهل مانع تراشی نیست و کار راه انداز است.

ایشان با سابقه و تجربه ای که از کار مطبوعات دارد می تواند سکان ارتباط موثر و سازنده با رسانه ها را به خوبی و در شرایط دشوار کنونی در دست گیرد. محققی در یکی از دشوارترین شرایط این مسئولیت را به عهده گرفته است که بدون حمایت جدی وزیر و معاونتهای مطرح از جمله دکتر بخشنده حتما" با مشکلاتی مواجه خواهدشد؛ اگر این باور در وزارتخانه به وجود آمده باشد که دوران مدیریت با دست خالی برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی سپری شده است ؛ محققی پتانسیل لازم برای توسعه و تحول در فرهنگ مخاطبان میانی تصمیم گیر و تصمیم ساز و افکار عمومی را بطور کامل داراست.

 

 

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت