یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

افتتاح گلخانه مهارت آموزی تولید نشا و نهال، سازمان نظام مهندسی کشاورزی

 

زاهدان

 

با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سیستان و بلوچستان، گلخانه مهارت آموزی تولید نشا و نهال سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در زاهدان افتتاح شد.

رمضان نژاد گفت :سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یک سازمان دانش محور است و در تحقق اهداف گام دوم انقلاب می‌تواند بیشترین نقش را ایفا نماید.

وی افزود:رسالت اصلی ما جاری کردن فناوری‌ های جدید در محیط کشاورزی است و در این دوره، مهندسی سازی کشاورزی را در دستور کار قرار داده ایم.باید با افزايش بهره‌ وری، زمینه افزایش فرصت‌ های شغلی و تولید را فراهم کنیم.

ایشان گفت: ارتقای توانمندی اعضای سازمان برای مسئولیت پذیری و نقش آفرینی در برنامه ملی افزایش کمی وکیفی تولید از اولویت های سازمان نظام مهندسی می باشد.

رمضان نژاد اظهارکرد: این واحد با مساعدت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در اجرای برنامه مهارت آموزی که مورد تاکید وزیر جهاد کشاورزی است راه اندازی می شودبا توجه به وابستگی استان در نشای سبزی و صیفی، نظام مهندسی استان با همکاری سازمان جهاد کشاورزی، طرح خوداتکایی در تولید نشا را با هدف کاهش هزینه های تولید و مسائل فنی توسط کارآفرینان و سرمایه گذاران در دستور کار دارد.

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت