پنجشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

تهدید سیل را به فرصت طلایی مبدل کنیم

zabol

روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی برای بازدید از وضعیت مناطق سیل زده سیستان و بررسی خسارات وارده به بخش کشاورزی، به زابل سفر کرد .

 

بر اساس این گزارش، در این سفر یک روزه ، دکتر کیخا رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی ،خدارحمی را همراهی می کردند.

این هیات در بخشی از این سفر از سیل بند نیاتک ، روستای آبیل و خسارات وارده از سیلاب بازدید کردند و پیری فرماندار هیرمند، توضیحاتی پیرامون اقدامات انجام شده ارائه داد.

این گزارش می افزاید: مدیرعامل بانک کشاورزی همچنین در بازدید از منطقه لورگ باغ سیستان با اشاره به خشکسالی های چند ساله در این ناحیه، ورود آب به منطقه را فرصت مغتنمی تلقی کرد و اظهار داشت: با همیاری و انسجام می توانیم این تهدید را به فرصتی طلایی مبدل کنیم و ضمن تلاش برای کاهش خسارت و تلفات سیل ، از سیلاب ها استفاده بهینه کنیم.

وی تأکید کرد: بانک کشاورزی و صندوق بیمه کشاورزی تمام اقدامات لازم برای جبران خسارت وارده به کشاورزان منطقه را انجام خواهند داد.

شایان ذکر است حضور در استانداری سیستان و بلوچستان ، بازدید از شعبه زابل و دیدارو گفت و گو با روسای شعب بانک در این استان ، از دیگر برنامه های مدیرعامل بانک کشاورزی در این سفر بوده است.

 

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت