پنجشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹

سازمان دامپزشکی و رفع همه موانع تولیدِ تولیدکنندگان

rafiee

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: این سازمان به دنبال رفع همه موانع تولید بر سر راه تولیدکنندگان است و بر اساس دستورالعمل موجود، تولیدکنندگان می توانند آن را از ما مطالبه کنند.

دکتر علیرضا رفیعی پور در همایش مدیریت تضمین کیفیت و رونمایی از کتاب راهنمای مکمل سازی دامی در هتل لاله تهران با اعلام این مطلب افزود: سازمان دامپزشکی موظف به رفع هرنوع مانع بر سر راه تولید است و در این رابطه با وجود حجب و حیای تولیدکنندگان آنها حق دارند بر مبنای قانون آن را از این سازمان مطالبه کنند.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان بر مبنای قانون می توانند هرگونه کوتاهی در این مورد را مواخذه کنند، گفت: به طور نمونه سازمان دامپزشکی در زمینه رفع موانع تولید می کوشد فرآیند صدور پروانه ها را اصلاح کند، اما در نقطه مقابل آن بدون تعارف در بررسی و نظارت بر کیفیت محصول مو را از ماست بیرون می کشد.

به گفته وی، سازمان دامپزشکی کشور در کنار تلاش برای کاهش موانع تولید، آنها را مسوول محصول نهایی می داند.

رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه پیرو توصیه های مقام معظم رهبری سه گام مهم واگذاری امور به مردم، تاکید بر تقویت دانش و جوانگرایی در دستور کار سازمان قرار دارد، اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی که دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است باید از شرایط سخت تحمیلی به نفع خروج از وابستگی بالای صنعت مکمل سازی استفاده کرد.

وی ضمن اشاره به سابقه ۷۰ ساله صنعت دام و طیور به صورت تولید انبوه و صنعتی یکی از ابزارهای این صنعت را خوراک مناسب دانست که باید از وابستگی خارج شود.

رفیعی پور در بخشی از سخنان خود با تاکید بر توان خوداتکایی در تولید داخلی خوراک صنایع دام، طیور و آبزیان گفت: امروز اگر در اروپا محصولی با زبان مادری آنها تولید می شود، ما با زبان پارسی می توانیم به صورت همزمان آن را تولید کنیم و این افتخاری برای خروج از وابستگی هرچه سریع تر کشورمان خواهد بود.

در این همایش کتاب راهنمای فنی تولید و اصول تضمین کیفیت کارخانجات مکمل سازی که تالیف گروهی از مولفان اهل فن این صنعت است، تحت نظارت دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد و از دست اندرکاران تالیف و انتشار آن تجلیل شد.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت