یکشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

آغاز عملیات اجرایی طرح هاي توسعه اي صنايع شير ايران در گيلان

 

shirr

عمليات اجرايي توسعه ١٠٠٠ راسي فاز شيري، كاشت ذرت علوفه اي در ٣٠ هكتار، خط توليد عرقيجات گازدار رادلر و طرح های پرورش ماهیان گرمابی با حضور مديرعامل شركت صنايع شير ايران و نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران استاني آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پگاه، حسيني مديرعامل صنايع شير ايران در این مراسم از اهتمام نمايندگان مردم شریف گیلان در مجلس شوراي اسلامي در حمایت از اجرای طرح های توسعه ای پگاه در این استان قدردانی کرد و گفت:تمام تلاش شركت صنايع شير ايران معطوف به رونق توليد است و در اين راه توجه به كيفيت محصولات، نوآرري و استفاده از فناوری روز در دستور قرار دارد.

نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامی هم در این مراسم با اشاره به وضعيت كشور و سال رونق توليد تصریح کرد: از شركت هاي توليدي انتظار می رود با افزایش ظرفیت تولیدی خود به ایجاد اشتغال و شکوفایی اقتصاد کشور کمک نمایند.

غلامعلی جعفر زاده ايمن آبادي همچنین از اقدامات موثر سید ابراهیم حسینی مدیرعامل شرکت پگاه در استفاده از زمین های راکد، طرح های توسعه ای و تولیدی و برنامه ای زیست محیطی پگاه قدردانی کرد.

مجتمع كشت و صنعت و دامپروي صنايع شير ايران در استان گيلان داراي پروانه بهره برداري ٢٠٠٠ راسي گاو پرواري در ٥٠ هكتار است و شركت پگاه گيلان نيز در زمینه تولید محصولات لبنی و نوشيدني ها گاز دار فعاليت مي کند.

shirrr

 

shir

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت