چهارشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

آنچه را یافتم و می توانم بیان کنم این است...

enews etoolsfile حجت-3b5fd363-191c-45fa-9020-6d5ed018d2e8

مشاور رئیس جمهور در امور کشاورزی و امنیت غذایی گفت: بنده آنچه را یافتم و می توانم بیان کنم این است که ما می توانیم و کشور ما ظرفیت ها و قابلیت های فراوانی در بخش کشاورزی دارد‌.

به گزارش کشاورزی آینده جهان (کاج) ، محمود حجتی وزیر سابق جهاد کشاورزی در مراسمی که به منظور نکوداشت و تجلیل از خدمات وی برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکرم که به من توفیق خدمت داد تا چند صباحی را در خدمت نظام و انقلاب باشم.

وی افزود: از ملت بزرگ ایران، همکارانم در دولت و وزارت جهاد کشاورزی، مقام معظم رهبری، دولت مردان و مجلس شورای اسلامی تشکر می کنم که این امکان را برای من فراهم کردند تا در حد بضاعت خدماتی به کشور عرضه کنم.

حجتی عنوان کرد: به خاطر تندی ها، بد اخلاقی ها و نارسایی ها عذرخواهی کرده و حلالیت می طلبم.

مشاور رئیس جمهور در امور کشاورزی و امنیت غذایی در رابطه با ظرفیت و توان کشاورزی کشور بیان کرد: بنده آنچه را یافتن و می توانم بیان کنم این است که ما می توانیم و کشور ما ظرفیت و قابلیت خوبی در بخش کشاورزی دارد‌.

وی افزود: اندک اندوخته ای که من در زمان وزارت کسب کردم این است که بهره وری و افزایش تولید و زایش طبیعت توقف ناپذیر است.

حجتی ادامه داد: خداوند ظرفیت فوق العاده ای در وجود انسان ها قرار داده است و با وجود کمبودها و تنگناها می توانیم و امیدوار هستم که همکاران ما بتوانند به خوبی این مسیر را دنبال کنند.

وزیر سابق جهاد کشاورزی خاطر نشان کرد: بابت این حضور تشکر می کنم، انشاءالله بتوانم در مسیر این صفات و فصائلی که به نام برده شده حرکت کنم و خدا را شاکرم که این بار این توفیق را پیدا کردم در حضورتان از همگی عذرخواهی کنم.

حجتی در رابطه با دلیل استعفا و عدم حضور در وزارت جهاد کشاورزی گفت: عمده موضوعی که باعث شد امروز در خدمت شما به صورت رسمی نباشم موضوع سلامتی بود، بنده یک مریضی مزمن حمله تنفسی دارم که در چند ماه اخیر مجدداً نمود پیدا کرده و هنوز هم آثار آن وجود دارد، انشالله خداوند به ما توفیق دهد در خدمت نظام، مردم و کشور باشیم و آیندگان به همه ما افتخار کنند.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت