چهارشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

 

بخش کشاورزی روی ریل خوبی قرار گرفته بود

 

enews etoolsfile کشاورز تجلیل-e27c14cc-446c-45a2-91e2-f2993f154591

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش کشاورزی در شش سال اخیر توفیقات انکارناپذیری داشته و از جمله توفیقاتی که در این مدت رخ داد، رشد پایدار و مستمر تقویت و امنیت غذایی است که بسیار اهمیت دارد.

به گزارش کشاورزی آینده جهان (کاج) ، عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در آیین نکوداشت و تجلیل از خدمات مهندس محمود حجتی وزیر سابق جهاد کشاورزی اظهار کرد: ما در وزارت جهاد کشاورزی بسیار ناراحتیم که بخش کشاورزی مهندس حجتی را از دست داد و عمیقا متاسفیم.

وی افزود: بخش کشاورزی روی ریل خوبی قرار گرفته بود و در آینده هم با حمایت دولتمردان و مجلس و همت کشاورزان بیش از پیش قوام خواهد یافت.

کشاورز در رابطه با زمان آشنایی خود با مهندس حجتی خاطرنشان کرد: من با مهندس حجتی در دهه ۶۰ آشنا شدم و پس از آن هم توسط واسطه ای از ایشان اطلاع داشتم تا زمانی که از وزارت راه به بخش جهاد کشاورزی پیوستند و از سال ۷۹ تا ۸۴ وزیر جهاد کشاورزی شدند.

وی افزود: پس از سر کار آمدن دولت تدبیر و امید من مجدداً به ایشان پیوستم و توفیق حضور در کنار مهندس حجتی را داشتم و همیشه به ایشان می‌گفتم «عمر خدمت بسیار کوتاه است و ما فرصت زیادی برای حل مشکلات نداریم».

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: بخش کشاورزی در شش سال اخیر توفیقات انکارناپذیری داشته و از جمله توفیقاتی که در این مدت رخ داد، رشد پایدار و مستمر تقویت و امنیت غذایی است که بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: ایشان با محاسبات مشخص تمام بخش را کنترل می‌کرد و تحت تاثیر افراد قرار نمی گرفت و بسیار پایبند به تولید داخل بود و به خاطر این موضوع هزینه بسیاری داد.

کشاورز گفت: تمام همّ و غمّ مهندس حجتی حمایت از تولید داخل بود و ایشان هیچ وقت از وضع موجود راضی نبود و ما را وادار می کرد تا به سمت جلو پیش برویم و به آینده بیاندیشیم.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در رابطه با اهمیت مشکلات کشاورزان برای مهندس حجتی خاطرنشان کرد: دغدغه دائمی ایشان، کشاورزان و مشکلات تولیدکنندگان بود و به دنبال روان سازی و تسهیل مقررات برای آنها بود.

وی افزود: من از ایشان درس سعه صدر گرفتم و امیدوارم ایشان کماکان به بخش کشاورزی کمک کنند، بخش کشاورزی به چنین انسان وارسته‌ای نیاز دارد.

 

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت