دوشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۸

مقاومت آنتی بیوتیکی بزرگترین تهدیدات سلامتی در سال ٢٠٤٨

 

مقاومت

یکی از بزرگترین تهدیدات سلامتی ما در سال ٢٠٤٨ احتمالا مقاومت آنتی بیوتیکی خواهد بود. در سال ٢٠٤٨ مقاومت آنتی بیوتیک می تواند تلفات بیشتری نسبت به سرطان ایجاد کند.

استفاده از آنتی بیوتیک های محرک رشد در اروپا در سال ٢٠٠٦ ممنوع شد و در ایالات متحده، دستورالعمل های مربوط به استفاده از آنتی بیوتیکهای محرک رشد در سال ٢٠١٧ تنظیم گردید. اگرچه مصرف کنندگان فعلی نسبت به دهه های گذشته، خیلی بیشتر از خطرات آنتی بیوتیک ها آگاه هستند، با این حال مقاومت آنتی بیوتیکی هنوز هم بعنوان تهدیدی جدی برای سلامت عمومی به شمار می رود.

شرکت Perstorp به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه راه حل های مبتنی بر اسید آلی و استر، با بیش از ١٣٥ سال تجربه، می خواهد کارخانه خوراک دام خود واقع در منطقه Waspik هلند را تقویت و گسترش دهد و به دنبال ایجاد و ساخت واحدهای تولید ماهواره ای در آسیا و آمریکا نیز می باشد که زنجیره عرضه سریع تر، محکم تر و قابل انعطاف پذیرتری را در این مناطق امکان پذیر می سازد.

این مهم یک دلیل کافی برای شرکت Perstorp می باشد تا در بخش "راه حل های مبتنی بر اسیدهای ارگانیک و به ویژه راه حل های مبتنی بر استرهای اسیدهای آلی ، سرمایه گذاری های بیشتری انجام دهد.معاون اجرایی شرکت خوراک دام Perstorp اظهار کرد از آنجایی که تحقیقات نشان می دهد "اسیدهای ارگانیک و راه حل های مبتنی بر استر" می تواند پاسخگوی تقاضای جامعه برای جلوگیری از مقاومت آنتی بیوتیکی در انسان ها باشد، این شرکت در بخش کسب و کار خوراک دام ، بیش از ١٤ میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.

با استفاده از تکنولوژی استر ester یک روش منحصر به فرد برای اتصال اسیدهای آلی مانند اسید butyric، پروپیونیک propionic و والریک valeric ایجاد می شود که باعث می شود استفاده از آنها کارآمدتر و ایمن تر باشد.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت