چهارشنبه, ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

 

صنایع غذایی برتر؛کامل ترین سبد خانوار ایرانی

مدیر ارشد و مسئولان صنایع غذایی برتربه مناسبت روز جهانی غذا نشستی صمیمی با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه داشتند که در این نشست مدیرعامل صنایع غذایی برتر به معرفی این شرکت و محصولات متنوع و کامل مجموعه برتر پرداخت.

مهندس فهیمی پوربا توضیح اینکه مجتمع صنایع غذایی برتربه صورت رسمی در سال 73 تاسیس شده است و اکنون در بیستمین سال فعالیت خود می باشد، بیان کردند که این مجموعه ابتدا و در آغاز فعالیت خود بنا به پیشنهاد مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شهروند در سال 65 به منظور بسته بندی آجیل و خشکبار و تامین نیاز مردم عزیز کشورمان در آن سال شروع به فعالیت نموده و تا به امروز موفق به ایجاد و تکامل مجموعه سبد غذایی کامل و جامع مبتنی با نیاز یک خانوار ایرانی می باشد قریب به 500 نوع محصول متنوع شده اند.

مدیرارشد مجتمعصنایع غذایی برترافزود:در اوایل دهه هشتاد بود که با نظر هیئت رئیسه و سهامداران مجموعه تصمیم به تولید محصولات جدید گرفته شد که در این میان و طی قراردادی که با بیست شرکت ایرانی و کارخانه فعال دیگر در این زمینه منعقد شد موفق شدند سبد محصولات غذایی خود را کامل تر و جامع تر از قبل کنندکه در همین راستا موفق به اخذ پروانه تولید محصولات جدید نیز شدند. در حال حاضر مجموعه کارخانه های صنایع غذایی برتر تولید کننده بیش از 96درصد از محصولات خط تولید خود می باشد.

وی ماهیت اصلی کارخانه های برتر را تعاونی بیان کرده که با نامشرکت تعاونی نوید کارانشروع به فعالیت نموده و در حال حضر متشکل از دو کارخانه بسته بندی و تولیدی می باشد. تنوع بالای محصولات تولیدی در کارخانه های شماره یک و دو صنایع غذایی برتر باعث شده که غنی ترین و کاملترین سبد غذایی را برای خانوار ایرانی تولید کند و تمام نیاز خانوار را از سبد ترشیجات، مرباجات، کنسروهای غیر گوشتی و کنسروهای غذایی، انواع شربت های ارگانیک، شوریجات، زیتون، کشک، قهوه، خرما، زعفران، کنجد، سویا و .... تامین و تولید کند.

مهندس فهیمی پور با بیان اینکه ظرفیت کارخانه شماره یک 13هزار تن در سال و کارخانه شماره دو، ده میلیون کالا در سال می باشد که با دارا بودن شبکه مویرگی پخش سراسری محصولات برتر موفق به پوشش دهی نیاز کل کشور شدند که در این بین با شبکه های بزرگ زنجیره ای مانند فروشگاه های رفاه، اتکا، هایپر استار در حال همکاری هستند.

این فعال موفق در صنعت غذایی کشور با بیان اینکه در حال حاضر موفق به صادرات محصولات خود به کشورهایی مانند کانادا، قطر، نروژ، اتریش، دانمارک، هلند، آلمان، استرالیا، نیوزیلند و عراق هستند که  با راه اندازی باشگاه مشتریان و همچنین فروش اینترنتی سایر محصولات در جهت برداشتن گامی موثر برای خدمت رسانی بهتر به بخش عظیمی از مشتریان و مصرف کنندگان برند برتر می باشند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر خط لیبلینگ کلیه محصولات تولیدی برند برتر شامل مشخصات جامعی به چهار زبان دنیا بوده که  با درج جزییات کاملی از محصولات اعم از جدول انرژی ، بانداژ محصول به پوند و گرم موفق به رعایت تمامی استانداردهای مربوط به بسته بندی  و کیفیت بالای محصولات و کلاس تمامی این محصولات هستند.

مهندس فهیمی پور با اعلام اینکه در سال 94، صنایع غذایی برتر موفق به ثبت یک رکورد جدید آن هم در زمینه اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم از 150 نفر به 850 نفرشده و همچنین رتبه آماری 500 درصدی در زمینه اشتغال جوانان، با ابراز خرسندی از درصد میزان تحصیلات کارگران  مجموعه کارخانه های صنایع غذایی برتر،افزود که در حال حاضر 27 درصد از سهم اشتغال از آن بانوان عزیز بوده که 3 درصد از شاغلین در مقطع فوق لیسانس، 21 درصدلیسانس، 15درصد فوق دیپلم،32 درصد دیپلم و 29 درصد زیر دیپلم می باشند.

مدیر ارشد مجموعه کارخانه های برتر اظهار داشت که واحد تحقیق و توسعه در زمینه بهبود فرمولاسیون، مزه و همچنین افزایش کیفیت محصولات برتر،  تمام تلاش خود را با تجهیز نمودن به جدیدترین اطلاعات و دانش در زمینهR&D (آر، اند، دی)  نموده که موفق به کسب انواع استانداردهای بین المللی و همچنین آرم حلال برای اطمینان خاطر بیشتر هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشورشده است.

وی با اعلام اینکه موفق به خرید 30 هزار متر از اراضی اطراف مجموعه کارخانه های تولیدی خود شده اند، از افتتاح طرح های مجتمع که در قالب احداث و ایجاد گلخانه های برند برتر در جهت تولید محصولات گلخانه ای  و همچنین ایجاد طرح بهره برداری از پسماند منابع آب مصرفی که بیشتر مورد مصرف در خط تولید کارخانه شماره دو مجتمع می باشد، خبر داد، که در این میان با اعمال شیوه های جدید مدیریت  مصرف آب موفق به کاهش 30 درصدی پرتی آب در کارخانه شماره دو که اکثرا مربوط به تولید مرباجات و کنسروهای غیر گوشتی و ترشی جات می باشد، شده اند.

مهندس فهیمی پور در پایان صحبت های خود با بیان چشم انداز مجموعه کارخانه های برند برتر که هدف اصلی آنها بهبود و ارتقای شرایط رقابت پذیری، ارتقای کیفیت تمامی محصولات برای عرضه بهتر در بازارهای بین المللی و همچنین شرکتی فعال تر از قبل در نمایشگاه های خارجی و داخلی می باشد، و همچنین با درک کامل از شرایط فعلی اقتصادی حاکم در کشور خواستار حمایت بهتر و کامل تر دولت از صنایع قدیمی تولیدی و صاحب نامی همچون برند صنایع غذایی برتر شدند که البته در این میان اصلا به دنبال سهم خواهی بیشتر نبوده و نیستند.

«شرکت نویدکاران»تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتر در سال ۱۳۷۳ تأسیس شد و به صورت رسمی در سال ۱۳۷۵ تولید خود را آغاز کرد. محصولات شرکت نویدکاران با نام تجاری «برتر» در محل کارخانه این شرکت توسط مجهزترین ماشین آلات بسته‌بندی، در قالب یکفرآیند کاملاً بهداشتی و پیشرفته در بخش‌های مختلف تولید می‌شود. از مهم ترین ویژگی های محصولات غذایی برتر، علاوه بر کیفیت مواد اولیه و بسته‌بندی‌های متنوع و زیبا، وجود سبد کاملی از انواع کالاهای مصرفی با یک نام تجاری است که در حال حاضر بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین سبد مواد غذایی با یک نام تجاری در کشور است. این سبد می‌تواند بخش بزرگی از نیازهای مصرف‌کنندگان را تأمین کند.

منبع: خبرگزاری اقتصادی ایران 

 

  

 

   

  

 

 

 

 

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت