پنجشنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

 

بیش از 400 نام تجاری شناخته شده (برند) در دورۀ سوم برگزاری VIV MEAارائه می شود

نقشی تاثیرگذار بر تولید دام در خاورمیانه و آفریقا از سال 2016 تاکنون

 

VIV-MEA-01

 

VIV MEA در سال 2016 به عنوان یک نمایشگاه در سطح جهانی و به منظور تجارت بین المللی به شیوۀ B2B به صورت دوسالانه آغاز شد و مفهوم Feed to Food را برای بیش از 6000 مخاطب بازدید کننده تخصصی از بخش های مرغداری، آبزی پروری و لبنیات فعال در خاورمیانه، آفریقا، هند و آسیای میانه به ارمغان آورد. پس از دورۀ دوم برگزاری در سال 2018 که براساس آمار تایید شده تقریباً 7000 بازدید کننده تخصصی را به خود جلب کرد؛ موقعیت نمایشگاه VIV MEA در منطقه تثبیت شد و اکنون این عرصه نمایشگاهی در سال 2020 با بیش از 400 غرفه دار آماده نمایش در محل برگزاری نمایشگاههای(ADNEC) ابوظبی از دوشنبه تا چهارشنبه 9 تا 11مارس برابر با 19 تا 21 است.

 

VIV MEA سومین مرکز بین المللی در مجموعه نمایشگاه ها و کنفرانس های جهانی VIV است. این رویداد واقعاً یک بستر اساسی بین منطقه ای است که بازدید کنندگان آن متشکل از 30٪ از کشور میزبان و 70٪ از بازارهای کلیدی مانند ایران، پاکستان، مصر، عربستان سعودی، هند، اردن، عراق، عمان و سودان می باشند. این ها برترین کشورهای بازدیدکننده براساس بررسی و آماری است که در سال 2018 از ترکیب بازدیدکنندگان به دست آمده است.

 

امسال نیز پیش بینی می شود طی 3 روز برگزاری بیش از 8000 بازدید کننده، تصمیم گیرنده و خریدار از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

چشم انداز کشاورزی OECD و FAO 2019-2028 پیش بینی می کند که تقاضا برای مواد غذایی در مناطقی که دارای رشد بالای جمعیت هستند، از جمله کشورهای جنوب صحرای آفریقا، هند، خاورمیانه و شمال آفریقا، طی دهه آینده به طور قابل توجهی افزایش می یابد. همچنین انتظار می رود بخش های دام و طیور در خاورمیانه به طور قابل توجهی گسترش یابد. VIV MEA یک رویداد کسب و کار محور، با هدف گردهم آوردن تأمین کنندگان بین المللی و محلی شبکه VIV است که تخصص آنها ارائه راه حل های لازم برای تهیه پروتئین های مناسب دامی در همان منطقه و از توسعه صنعت مرغداری، دامپروری و لبنیات و آبزیان حمایت می کنند.

 

VIV MEA 2020 به امنیت زیستی و توسعه پایدار با تغییر وضعیت از میزان انبوه واردات به تولید منطقه ای می پردازد (خودکفایی)، از سویی کارشناسانی همچون مقامات دولتی و شرکت های برتر تأمین انرژی را به منظور بهره برداری از فرصت هایی که در خاورمیانه و آفریقا در حال افزایش است، مورد توجه ویژه و حمایت قرار می دهند.

 

این نمایشگاه مفتخر است که از طرف مؤسسات و انجمن های منطقه ای مانند اداره کشاورزی و ایمنی مواد غذایی ابوظبی (ADFCA) ، شعبه WPSA امارات متحدۀ عربی، اتاق های بازرگانی منطقه ای و موسسات تجاری مانند اتاق بازرگانی عربستان سعودی و NABC که از شرکای دیرینه VIV MEA در آفریقا محسوب می شود، مورد حمایت قرار گیرد.

 

این نمایشگاه همچنین افتخار می کند که از حمایت بیش از 30 شریک منطقه ای و آژانس رسانه ای بین المللی برخوردار است که برای دستیابی به حضور تعداد بیشتری از شرکت کنندگان صنعتی واجد شرایط در این نمایشگاه تلاش می کنند.امسال،VIV MEA خوشحال است که یک بار دیگر با انجمن جهانی نوآوری در کشاورزی (GFIA) همکاری می کند، زیرا حضور این انجمن محرک و پتانسیل بالقوه ای برای افزودن شرکت کنندگان در این رویداد است.

 

VIV MEA 2020 ارتباط بازدید کنندگان را با بیش از 400 شرکت از اروپا، خاورمیانه، آسیا و آمریکا برقرار خواهد کرد.مباحث و موضوعاتی که در 4 سالن محل برگزاری نمایشگاههای ابوظبی (ADNEC)VIV MEA 2020 در ADNEC وجود خواهد داشت شامل خوراک دام و طیور، نهاده ها و افزودنی های خوراک، آسیاب و تجهیزات و لوازم کامل کارخانه های ساخت خوراک دام و طیور، بهداشت، داروها، لوازم بهداشتی و مواد اولیه داروهای دام و طیور، پرورش و جوجه ریزی، ژنتیک، سیستم های مدیریت مزرعه، محصولات کشاورزی، لوازم، تجهیزات و سازندگان کشتارگاه و مبحث فرآوری و کنترل تولید مواد غذایی(مهندسی غذا)

 

برخی از شرکت کنندگان در نمایشگاه عبارتند از:

 

Al Dahra، Aviagen، Big Dutchman International GmbH، Biomin GmbH، Boehringer Ingelheim، CEVA Sante Animal SA، Cobb Europe، Hubbard SAS، Im as Integrated Machinery Systems، Jamesway Incubator Company Inc.، Famsun - Muyang Holdings Co.، Ltd.، Kubbar International ، Kutlusan ic ve dis ticaret as، LINCO Systems Food A / S، Marel Poultry، Meyn Food Processing Technology BV، Pas Reform Hatchery Technologies، Petersime NV، Poultec NV، Roots Animal Farming Services، Van Aarsen International BV

 

برای دیدن لیست کامل غرفه داران، به سایت www.vivmea.nl/exhibitor-list مراجعه کنید.

 

نمایشگاه امسال (2020) به واسطه ADNEC یک مجتمع نمایشگاهی مدرن به حساب می آید که علاوه بر امکانات ویژه نمایشگاهی از امکانات خاص رفاهی نیز برخوردار است از جمله 2 هتل اصلی به آن وصل شده اند. لیست کامل این امکانات با نرخ های ویژه در www.vivmea.nl/visit/hotels ارائه شده است که توصیه می کنیم از پیش کارهای رزرو خود را انجام دهید. محل نمایشگاه ADNEC فقط 15 دقیقه با فرودگاه بین المللی ابوظبی فاصله دارد.

 

بعد از اتمام زمان بازدید، عصرها، ابوظبی انواع تفریحات را ارائه می دهد. بازدیدهای فرهنگی شامل لوور ابوظبی که اخیراً افتتاح شده است با معماری جذاب آن و رقص نور بی نظیری که دارد، مسجد زیبا و بزرگ شیخ زاید و میدان مرکزی خیره کننده اش از مکان های بسیار دیدنی است.

 

ثبت نام آنلاین در سایت www.vivmea.nl امکان پذیر است. همچنین از طریق این سایت می توانید ثبت نام اولیه و به روزرسانی های آن، اطلاعات غرفه داران و ثبت نام در کنفرانس ها و سمینارهای سطح بالا را انجام دهید.

 


شما را در تاریخ 9-11 مارس در VIV MEA 2020 در ADNEC ابوظبی ، امارات متحده عربی می بینیم.

 

VIV-MEA-A5-02

دربارهVIV
VIV
در سراسر جهان شبکه ای از تجارت است که متخصصان را از Feed به Food ارتباط می دهد. ترکیبی از نمایشگاه های تجاری VIV ، VIV Online 24/7 و انجمن های تجاری VIV یک بستر منحصر به فرد را شکل می دهد که فرصت های بی حد و حصر را برای بازیکنان زنجیره تأمین پروتئین حیوانات فراهم می کند. VIV در سراسر جهان با 40 سال تجربه و تعامل با صنعت ، شبکه ای را توسعه داده و امروز تبدیل به سکوی پیشرو در برخی از امیدوارترین بازارهای جهان شد. از WWW.VIV.NET بازدید کنید.

 

ترجمه و تنظیم از: جابری انصاری

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

vanali33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت